Czwartek, 22 lutego 202422/02/2024
690 680 960
690 680 960

Jechał pod prąd al. Sikorskiego, po chwili zawrócił

Wczoraj rano na al. Sikorskiego doszło do groźnie wyglądającej sytuacji drogowej. Kierowca pojazdu na chełmskich numerach rejestracyjnych wjechał pod prąd. Po pewnym czasie zorientował się, że jedzie niewłaściwą stroną i zawrócił. Jak relacjonuje nasz Czytelnik, kierujący pojazdem, skręcił później w Popiełuszki i z lewego pasa, ignorując znaki poziome skręcił w prawo w ul. Puławską.

2018-06-08 10:46:00
(fot. wideo nadesłane Jarosław)

23 komentarze

 1. Mariusz Tatary 2

  Czy ja dobrze widzę? Ten rowerzysta nie ma kamizelki.

 2. Dlaczego tylu „mądrych” kierowców nie zatrzymało się/nie zatrzymało ruchu na swoich pasach, żeby „głupiemu” pomóc wyjść z zaistniałej sytuacji.
  Ludzie naśmiewają się z „niedzielnych kierowców”, ale sami są jeszcze głupsi.
  Co szkodziło, żeby się na chwilę zatrzymać i pozwolić zawrócić fajtłapie drogowej?

  • Jednak znalazł się ktoś myślący i umożliwił manewr.

  • przecież się zatrzymali i przepuścili tego błazna , który nawet nie potrafi zawrócić

  • A od kiedy Ty taki pomocny i uczynny dla ludzi, którzy łamią przepisy drogowe i jeszcze nie potrafią szybko zawrócić, bo nie wiedzą gdzie mają bieg wsteczny? Już im PJ nie trzeba zabierać?

   • „A od kiedy Ty taki pomocny i uczynny dla ludzi, którzy łamią przepisy drogowe” – raczej uczynny dla bezpieczeństwa i płynności ruchu, a nie dla ofermy drogowej – której reszta musi pomóc, bo w przeciwnym razie by tam stała do końca świata

    „Już im PJ nie trzeba zabierać?” – niech to policjanci/biegli/sąd oceni.
    Mniej samochód jadący pod prąd jedną z jedni w mieście, mniej razi niż jazda awaryjnym pasem pod prąd na ekspresówce. To jest wykroczenie z głupoty/nieogarnięcia sytuacji, a nie popełnione z pełną premedytacją.

    „nie potrafią szybko zawrócić” – oczywiście szybkość najważniejsza. Nie ma to jak pospać o 3 sekundy dłużej.

    • Ale cymbał z ciebie i tej sieroty. Pewnie ten sam poziom.

    • „oczywiście szybkość najważniejsza” Czasami jest dość ważna ale nie we wszystkich sytuacjach, może jeszcze je pamiętasz, chociaż mam przypuszczenia, że już dawno te wspomnienia wygasły. Jak mu brakuje pewności siebie za kółkiem to trzeba autobusami jeździć.

  • Akurat chłop i jeszcze LCH….masakra

   • Podobnie myślący młody człowiek w aldi na blachach LCH w zeszłym tygodniu pocinał pod prąd Wallenroda. Nawet miejsce mi robił byśmy mogli się wyminąć. Podszedłem do niego i pytam: Czy w Chełmie nie obowiązuje jeden kierunek? Na co z rozbrajającą szczerością chłopak odpowiedział: A to jest jednokierunkowa? Normalnie geniusz. Rozbroił mnie. Nie zdążyłem zapytać, czy w Chełmie mają dyspensę na stosowanie się do znaków, czy też nikt się nimi nie przejmuje i nie patrzy.

  • Nie, współczesny chłop w rurkach z torebusią na ramieniu 😉

   • albo jakiś 19 letni żołnierz wyklęty z kotwicą na chińskiej koszulce i białych skarpetkach schowanych w sportowych adidaskach.

 3. ,,…na chełmskich numerach rejestracyjnych…” i wszystko jasne …

 4. Durnowate komentarze ,,na chełmskiej nu rej”’bo Lublin i okolice to sama elta wśród kierowców

  • Gdyby nie zalew bardzo dużej ilości samochodów codziennie z okolicznych powiatów to po Lublinie jeździłoby się szybko i bezpiecznie. Widać to na ulicach w wakacje jak większość zamiejscowych wyjedzie np. studenci lub p pracujący w Lublinie a mieszkający w okolicznych wsiach.

 5. Jadę kiedyś przez Chełm, zapala się czerwone przed przejściem, to się zatrzymuje. A tam wychodzi najpierw przeprowadzacz dzieci z lizakiem i staje na środku oprócz tego czerwonego. Dopiero jak się upewnił, że wszyscy się zatrzymali to dzieci to dzieci mogły przejść. To nic dziwnego, że takie rzeczy odwalają w Lublinie jak u nich takie zasady ruchu są.

  • Trójkątów ostrzegawczych zabrakło i dzwonka jak na przejazdach kolejowych z sygnalizacją dźwiękową.
   Trochę nie chce mi się wierzyć, że postąpiłeś tak głupio i zatrzymałeś przed przejściem. Czy wiesz, że spowodowałeś zagrożenie, bo ktoś z tyłu mógł się zagapić i w ciebie uderzyć. Nie wiele by z tego Jubilata 2 zostało.
   Że też chciało Ci się rowerem aż do Chełma jechać. PKS ci uciekł?

 6. Cóż na sprawne i szybkie zawracanie 😉

 7. Wiklinowy Nocnik

  haha co za tuman, nawet zawrocic nie umie bo spanikowal i wstecznego wrzucic nie moze…

 8. A jak ten artysta tam w ogóle wjechał ? Wpakować się w tym miejscu pod prąd trzeba mieć niewątpliwie talent .

 9. Otóż to. Talent niewątpliwy…

Z kraju

Polityka i społeczeństwo