Czwartek, 25 lipca 202425/07/2024
690 680 960
690 680 960

Widać z niej nawet Białoruś. Mieszkańcy Włodawy będą mogli obejrzeć swoje miasto z wieży ratusza

Na co dzień jest niedostępna, choć widok z niej jest niesamowity. Z okazji Dni Włodawy, będzie możliwość wejścia na wieżę ratusza.

W piątek 16 czerwca rozpoczynają się Dni Włodawy. Tegoroczne atrakcje skierowane są do wszystkich grup wiekowych, począwszy od dzieci, a na seniorach kończąc. Imprezę uświetnią swoimi występami zespoły, które każdy doskonale zna. Będzie okazja wysłuchać na żywo największych przebojów zespołu Feel oraz grupy Poparzeni Kawą Trzy. Miłośnicy kabaretów też znajdą dla siebie coś wyjątkowego, a będą to najpopularniejsze skecze Kabaretu Koń Polski.

Pierwszego dnia imprezy mieszkańcy miasta będą mieli okazję by spojrzeć na Włodawę z nieco innej perspektywy.

– W piątek zapraszam mieszkańców naszego miasta do wizyty w Urzędzie Miejskim we Włodawie. Z okazji święta miasta będzie można zwiedzić miejsca, które na co dzień nie są ogólnodostępne, jednym z nich jest wieża ratusza. Widać z niej piękną panoramę Włodawy i okolic a przy dobrej pogodzie nawet Białoruś. Dotychczas niewielu mieszkańców miało okazję się o tym przekonać – mówi burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński.

Wieża urzędu będzie otwarta w godzinach od 10 do 15. Wejścia na wieżę będą się odbywały co 30 minut. Osoby zainteresowane skorzystaniem z atrakcji muszą wcześniej zgłosić się do sekretariatu urzędu.

(fot. nadesłane)
2017-06-10 14:01:51

Jeden komentarz

  1. Tak widać, ale ziemie powiatu domaczewskiego w województwie poleskim a nie Białoruś.

Z kraju

Sport