690 680 960

Wiatr przewrócił ciężarówkę pełną mięsa. Strażacy całą noc przeładowywali towar

Całą noc trwał przeładunek mięsa z naczepy ciężarówki, która wczoraj wieczorem wpadła do rowu. Przyczyną zdarzenia był silny podmuch wiatru.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 21 w miejscowości Stara Prawda w powiecie łukowskim. Na drodze krajowej nr 76 Łuków – Garwolin samochód ciężarowy z naczepą wpadł do przydrożnego rowu i się przewrócił na bok. Na miejscu interweniowała straż pożarna i policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący pojazdem mężczyzna jechał w kierunku Łukowa. W pewnym momencie silny podmuch wiatru sprawił, że stracił panowanie nad pojazdem, który zsunął się z jezdni na przydrożnego rowu a następnie przewrócił się na bok. Kierowcy nic się nie stało.

W naczepie znajdował się ładunek 21 ton mięsa. Na miejsce podstawiono drugi pojazd a następnie przez całą noc strażacy wraz z pracownikami firmy, przeładowywali mięso na drugą naczepę.

Działania trwały blisko 10 godzin i zakończyły się dzisiaj około godziny 7 rano.

(fot. archiwum – zdjęcie ilustracyjne)
2017-10-30 18:56:18

11 komentarzy

 1. To nie wiatr.. to kierowca „rzucał mięsem”..

 2. Kurcze… jak trzeba mi bedzie rozladowac palete towaru to wezwe strazakow 🙂

 3. W życiu nie widziałem żeby strażacy aż tak rzucali mięsem:)

 4. już są promocje

 5. Brudnymi rękami przerzucali to mięso? Az 21 ton ? Ile to zwierzakow trzeba było wymordować – ale rzeznia. Do którego sklepu ma trafić to mięso?

  • Sanepid powinien kontrolować by ów mięso nie zostało dopuszczone do spożycia . W innym przypadku , będzie to przestępstwo podlegające karze , a towar z pewnością był ubezpieczony .

 6. Mój Komentarz brzmi : Czy strażacy chcieli czy musieli ładować to mięso ???

 7. Szwagier Paderyszczyka siory Mańki brat rodzony

  Ciekawe ile mięsa wyparowało w trakcie przeładunku? A koledze odpowiem… Chcieli rozładowywać bo święta niedługo a mięsko zawsze się przyda a że kradzione nie tuczy…

 8. Chcieli czy musieli.
  I tak na nich zawsze można liczyć.
  Strażakiem to debesciaki

 9. Tak na pewno wiatr wczoraj jeszcze he ja tego nie kupuje 😀

Kursy walut

 • USD 4.3254zł -0.52%
 • GBP 5.3279zł -0.59%
 • EUR 4.708zł -0.02%
 • CHF 4.7222zł 0.65%

Polub nas