690 680 960

Weź udział w charytatywnej aukcji i pomóż chorej Mai. Wylicytuj wycieczkę do kopalni węgla w Bogdance

Związek Zawodowy Górników w Polsce Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A. przyłączył się do akcji pomocy chorej Mai z Łęcznej, przekazując do licytacji zaproszenie dla dwóch osób do zwiedzania podziemia kopalni węgla kamiennego w Bogdance. Weź udział w charytatywnej aukcji i pomóż chorej dziewczynce!

Prośba rodziców Mai:

– Nasza córeczka Maja zawsze była radosnym dzieckiem. W drugim roku życia przestała na nas patrzeć i komunikować się z nami. To był początek jej zmagań z autyzmem i epilepsją. Dziś Majeczka ma 3 latka. Nie mówi, w niewielkim stopniu rozumie mowę. Ma problemy z integracją sensoryczną i mocno obniżoną sferę społeczno-emocjonalną. Większość diagnoz w zaburzeniach rozwoju stawiana jest na podstawie obserwacji zachowań, które mogą być zaburzone m.in. poprzez deficyty metaboliczne, alergie pokarmowe, peptydy opoidalne oraz choroby genetyczne. Aby dowiedzieć się co stanęło na drodze do prawidłowego rozwoju naszej córeczki potrzebne są kompleksowe, niestety w dużej mierze drogie badania. Jesteśmy pod stałą opieką kilku specjalistów. Wszystkie wizyty są płatne ponieważ nie możemy pozwolić sobie na czekanie w kilkumiesięcznych kolejkach. Upływający czas zabiera naszemu dziecku szansę na dogonienie rówieśników. Maja przyjmuje na stałe leki i jest suplementowana kilkoma preparatami. Jak wykazały testy, nie toleruje wielu pokarmów, dlatego jest na diecie bezmlecznej, bezglutenowej i bezcukrowej. Wszystko po to aby doprowadzić jej organizm do równowagi biologicznej i pozbyć się wszystkich czynników blokujących procesy rozumienia, poznawania, uczenia się, kojarzenia. Po to aby widziała i odbierała świat tak jak my. Po to aby terapia przynosiła jeszcze większe efekty.

Zatrzymaliśmy się w miejscu ponieważ koszt dalszych badań oraz leczenia już dawno przekroczył nasze możliwości finansowe. Osiągnęliśmy już bardzo wiele. Z Waszą pomocą możemy dać Mai szansę na normalne, samodzielne życie. Możemy pokazać jej jaką frajdą jest zabawa z innymi dziećmi, kontaktowanie się z innymi. Możemy wysłać ją do szkoły, nauczyć czytać, pisać, … mówić, aby kiedyś mogła powiedzieć Wam „DZIĘKUJĘ” …

Do akcji pomocy dla Mai przyłączył się Związek Zawodowy Górników w Polsce Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A., przekazując do licytacji zaproszenie dla dwóch osób do zwiedzania podziemia kopalni węgla kamiennego w Bogdance.

Zwycięzca licytacji, wraz z osobą towarzyszącą, doświadczy warunków jakie panują pod ziemią. Zwycięzcy poznają najważniejsze zasady i zwyczaje związane z górnictwem, a przede wszystkim zobaczą na własne oczy imponującą konstrukcję podziemia, w którym ciężka praca trwa 24 godziny na dobę. O bezpieczeństwo gości w kopalni zadbają doświadczeni i wyszkoleni pracownicy dozoru górniczego. Warunkiem uczestnictwa w zwiedzaniu jest ukończone 18 lat, odbycie badań lekarskich w dniu zjazdu oraz własna odzież.

Termin wyjazdu został ustalony na dzień 19 listopada 2017 r.
Licytacja potrwa do 10 listopada 2017 r. Cena wywoławcza to 300 zł.

UWAGA!!! ABY UZYSKAĆ MOŻLIWOŚĆ LICYTOWANIA NALEŻY POSIADAĆ STATUS CZŁONKA DOŁĄCZAJĄC DO GRUPY.

Cała wylicytowana kwota trafi jak zwykle na subkonto Mai w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”, wspierając koszty leczenia i terapii.

Wejdź tutaj i weź udział w licytacji: https://www.facebook.com/groups/134665403784087/permalink/165764020674225/

2017-10-13 19:52:58
(fot. nadesłane)

2 komentarze

  1. W konstytucji RP jest zapis,że wszystkie dzieci mają darmową i fachową opiekę GRATIS.To jak to jest prezydencie z tą konstytucją????Jeszcze chciałam przeprosić wszystkich,że na pana głosowałam.Obiecuję więcej się to nie powtórzy.

  2. To sa skur….y z Rządu sami leczą się na „kaca” w MSWiA ,ale nasze dziecko to musi „żebrać o zdrowie”

Kursy walut

  • USD 4.2928zł 0.29%
  • GBP 5.2571zł -0.51%
  • EUR 4.692zł -0.34%
  • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas