Czwartek, 22 lutego 202422/02/2024
690 680 960
690 680 960

We Włodawie ponownie ścigali się wrakami. Zobacz zdjęcia z Wrak Race 4 (zdjęcia)

Wczoraj we Włodawie odbyły się kolejne wyścig wraków w ramach imprezy Wrak Race 4. Kilkadziesiąt aut ścigało się na torze przy ul. Okunińskiej. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zawodów.

W sobotnich zawodach Wrak Race 4 mogły wziąć udział pojazdy osobowe, pod warunkiem, że ich wartość nie przekraczała tysiąca złotych. Co więcej, nie mogły to być auta z napędem 4×4, czy też samochody terenowe i SUV-y.

Zawody odbyły się na torze we Włodawie przy ul. Okunińskiej. Kierowcy zmagali się łącznie w piętnastu wyścigach. Eliminacje składały się z pięciu wyścigów po 8 aut oraz wyścigów Lucky Loser przed ćwierćfinałami i półfinałem. Następnie były ćwierćfinały, półfinał i ostatecznie w finale o wygraną walczyło 10 pojazdów.

W ramach wydarzenia „Włodawski Kulturowy Reset Plenerowy”, oprócz sobotnich wyścigów wraków, na błoniach między Włodawą a Orchówkiem, nadal odbywa się Zlot Foodtrucków, a w niedzielę o godzinie 12 rozpocznie się spotkanie z Alpakami.

Zapraszamy do objerzenia obszernej fotorelacji.

(fot. Andrzej Kalus)

4 komentarze

  1. … fajne , takie pro ekologiczne wygłupy . hałas , dym i spaliny , rozlany olej i paliwo w glebę . taki reset od miejskiego zgiełku .

  2. Do redakcji. W 95% jak jest jakieś wydarzenie informujecie już w trakcie albo jak się już skończy. Prosimy, dajcie czasami informacje wcześniej a nie już po. I to nie tylko do tej imprezy się odnosi. Pozdrawiam 🙂

  3. Wielce Czcigodny Jego Ekscelencja Franio z Abramowic

    Tak właśnie jeżdżą lubelaki po naszych drogach…

Z kraju

Polityka i społeczeństwo