Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

We trzech kradli paliwo. Wpadli na gorącym uczynku

Janowscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy odpowiedzą przed sądem za kradzież paliwa. Łupem rabusiów padło łącznie 210 litrów paliwa o wartości ponad 1700 złotych.

W miniony poniedziałek nad ranem janowscy policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że na jednej z posesji na terenie gminy Chrzanów znajdują się złodzieje paliwa.

Z relacji osoby zgłaszającej wynikało, że prawdopodobnie ktoś kradnie paliwo z zaparkowanego samochodu ciężarowego. Policjanci, którzy pojechali na miejsce zatrzymali jednego mężczyznę, a po chwili kolejnych dwóch.

W niedalekiej odległości od miejsca zdarzenia policjanci zabezpieczyli kilka kanistrów i pompkę do przepompowywania paliwa. Dwa kanistry zaś były pełne. Zatrzymani sprawcy to trzej mężczyźni w wieku 21, 25 i 27 lat, wszyscy to mieszkańcy gminy Turobin. Mężczyźni trafili na komendę. Przyznali się do włamania i kradzieży. Ich łupem padło 210 litrów paliwa na kwotę ponad 1700 złotych.

Wkrótce złodzieje za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem. Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Janów Lubelski)

4 komentarze

  1. Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności.
    Mają więc szanse na doczekanie w więziennym ciepełku, nie tylko końca wojny, ale i niższych cen paliw

  2. Po co w tej beczce rurka fermentacyjna?
    Fotki to chyba raczej z jakiejś bimbrowni.

  3. Drogie to paliwo mają na terenie gminy CHrzanów… Ponad 8 zł za litr.
    Jak żyć ?

  4. A o tym że byli pijani jak bela to już nie wspomne

Z kraju