Sobota, 15 czerwca 202415/06/2024
690 680 960
690 680 960

Walka z nielegalnymi grami hazardowymi trwa

3 urządzenia do nielegalnych gier hazardowych zabezpieczyli funkcjonariusze lubelskiej Krajowej Administracji Skarbowej i Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej. Kontrole przeprowadzone były na terenie Hrubieszowa.

W wyniku kontroli przeprowadzonej 26 maja w Hrubieszowie funkcjonariusze lubelskiej Służby Celno-Skarbowej i hrubieszowskiej Placówki Straży Granicznej zajęli 3 urządzenia do gier hazardowych. Nielegalne urządzenia znajdowały się w lokalu w Hrubieszowie.

Oprócz automatów mundurowi zabezpieczyli również środki pieniężne w kwocie 5 tys. zł. oraz inne dowody prowadzenia niezgodnej z prawem działalności.

Osobie obsługującej lokal postawiono zarzut urządzania nielegalnych gier hazardowych. Za urządzanie i prowadzenie gier hazardowych wbrew przepisom grozi wysoka grzywna, a nawet kara pozbawienia wolności do 3 lat. Postępowanie prowadzi Lubelski Urząd Celno-Skarbowy w Białej Podlaskiej.

(fot. KAS)

Autor: redakcja

7 komentarzy

  1. W Fajsławicach cały czas dostępne.

  2. Na abramowickiej też.

  3. Człowiek tyra od rana do nocy za minimalną i nawet po pracy nie można pójść, posiedzieć na maszynach, trochę dorobić do tej marnej wypłaty, żeby coś dzieciom kupić. Wszystko pozamykają, sami kradną a zwykły człowiek nie może uczciwie wygrać na maszynie. W budkach zamkniętych po ciemku trzeba siedzieć, żeby te kilkaset złotych dziennie wygrać. Czemu ja mam się czuć jak złodziej jak uczciwie wygrywam?

  4. A co z respiratorami ?

  5. Oszczędzam ci klikania

    Rynek hurtowy Elizówka, hala D, zapraszamy inspekcję.

  6. Gdyby urzędnik dał pozwolenie to już można? Wszystko się rozchodzi o daninę dla państwa tak samo jak z fajkami niby jest napis że szkodzi zdrowiu ale jak jest danina z akcyzy to już można (taki niby diler) Cejrowski kiedyś o tym fajnie powiedział