690 680 960

W wodzie znajdowało się ponad 70 metrów sieci z rybami. Policjanci ustalają kłusownika (zdjęcia)

Wczoraj na jeziorze Czarnym Sosnowickim Społeczna Straż Rybacka przy kole PZW Bełżyce wraz ze Strażą Ochrony Wód PZW Lublin zlikwidowały sieć pozostawioną przez kłusownika. Sprawą zajmują się parczewscy policjanci.

Funkcjonariusze Społecznej Straży Rybackiej przy kole PZW Bełżyce wraz ze Strażą Ochrony Wód PZW Lublin otrzymały informację, z które wynikało, że w jeziorze Czarnym Sosnowickim znajduje się sieć.

W trakcie jej wyciągania z wody okazało się, że w sieci znajdowały się martwe i żywe ryby. Te, które był jeszcze żywe trafiły z powrotem do wody. W sieci znajdowały się 4 sandacze, 2 okonie, sum, szczupak, karp, lin, a także 3 leszcze.

Na miejsce zostali wezwani policjanci, którzy zabezpieczyli sieć o długości 72,5 metra. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą parczewscy mundurowi.

(fot. PZW Okręg Lublin)

11 komentarzy

 1. Wychodzi dobrobyt w kraju rządzonym przez darmozjadów!

 2. Wisłą popłynęły tony do morza. I co? I nic.

 3. Dobra. Skończycie komentujący z tymi swoimi mądrościami. Można by pochwalić ludzi, którzy coś robią w końcu z tym kłusownictwem, a nie tylko gadają…

  • taka sieć to chyba prezesa klubu… nie wiem czym się tu chwalić … TO PATOLE DO KWADRATU

 4. Ale wyczyn trzeba było zasadzkę zrobić na złodzieja w poniedziałek znów siate postawi.

 5. Czy to za rządzących teraz czy za dawnych czy przyszłych , kłusownicy byli i będą się zdarzać . Nie rozumiem komentujących że akurat tylko za tych rządzących są kłusownicy.

  • trzeba sobie zadać pytanie retoryczne komu zależy żeby „grzać temat” i robić g#burzę a wątek polityczny jest do tego idealny.

 6. Spartaczona robota! Zamiast się zaczaić i zaczekać na kłusowników którzy przyjdą wyciągać sieć, sami ją wyciągnęli i za pomocą Lublin112 krzyczą: „zobaczcie co znalazłem😆”. Teraz to mogą sobie szukać. Widocznie taki był cel tej akcji, by kłusowników nie złapać.

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas