W trakcie zderzenia pojazdów, pasażer wypadł z kabiny ciągnika. Mężczyzna dostał się pod koła

W poniedziałek w miejscowości Alojzów doszło do zderzenia ciężarówki z ciągnikiem rolniczym. Jedna osoba z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło wczoraj przed południem w miejscowości Alojzów w powiecie chełmskim. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, ze 46-latek kierujący pojazdem ciężarowym, podczas wyprzedzania ciągnika rolniczego doprowadził do zderzenia z tym pojazdem. Po chwili kierowca ciągnika zjechał do przydrożnego rowu.

Z kabiny ciągnika wypadł 67-letni pasażer, który dostał się pod jego koła. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że kierujący byli trzeźwi. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności tego wypadku.

2018-08-28 17:10:47
(fot. Policja Chełm)

Zobacz również

3 komentarze

  1. Te kabiny jak na zdjęciu to jakaś porażka. Ciasne, niskie a w dodatku działają jak rezonans że w środku strasznie głośno. Już wolałbym jeździć bez kabiny niż w tym czymś. Taka pozostałość po PRL, podczas gdy np. w Czechosłowacji potrafili robić w tym czasie normalne komfortowe kabiny.

  2. Alojzów powiat hrubieszowski

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew