690 680 960

W trakcie wyprzedzania, BMW uderzyło w drzewo. Wcześniej zaczepiło o nie audi (zdjęcia)

W trakcie wyprzedzania, o BMW zaczepiło jadące w tym samym kierunku audi. W wyniku tego auto wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Na szczęście nikt nie został ranny. Na miejscu pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 9:40 na ul. Osmolickiej w Lublinie. Na przebiegającym przez las Dąbrowa odcinku drogi, w pobliżu skrzyżowania z ul. Cienistą, samochód osobowy uderzył w drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący BMW mężczyzna jechał w kierunku Prawiednik. Podjął manewru wyprzedzania poruszającego się przed nim ciągu pojazdu. W pewnym momencie kierująca audi kobieta częściowo zjechała na pas jezdni, którym poruszało się BMW, zaczepiając je lusterkiem. W wyniku tego BMW wypadło z drogi i uderzyło w drzewo.

Podróżujące pojazdami osoby nie odniosły obrażeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że oboje kierujący byli trzeźwi. Na miejscu pracują policjanci którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Nie ma utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112)

26 komentarzy

 1. Gdyby Pani zaczepiła, to lusterko byłoby rozłożone, a tu widać u BMW złożone. Najechanie na lusterko i strach w wyniku hałasu gwałtownie składanego lusterka zrobiły swoje. Kierowca ze strachu, dał długą w krzaki. Rosły krzak, zatrzymał spłoszonego kierującego.

 2. Zabijcie się wszyscy w tym bmw jest tyle drzew, które czekają na kierowców bmw

  • Nie śmiej się z cudzego nieszczęścia. Kierowca miał ważny powód, żeby pędzić. Bardzo lubi szybko jeździć, więc należy to uszanować. Gdyby był tor, (oczywiście bezpłatny i w każdym powiecie) to mógłby się wyszaleć na torze. A, że nie ma, to robi to w normalnym ruchu drogowym.
   Jak toaleta jest zajęta, to chyba nie czekasz na swoją kolej, ani nie szukasz innej, ale walisz klocka na środku korytarza, pokoju czy chodnika.

   • A drugi kierujący – Pani telefonistka podobnie, miała podobnie ważny temat do natychmiastowego obgadania. Nie można byłe tego odłożyć na później. Bo w drodze powrotnej całkowicie inną sprawie miała załatwić telefonicznie. Bądźmy ludźmi i dajmy sposób z tymi durnymi zakazami.

 3. Sprawdźcie tą wersję: W trakcie wyprzedzania, o Dacie zaczepił jadący w tym samym kierunku Fiat. W wyniku tego auto wypadło z drogi i uderzyło w drzewo…

 4. Wyprzedzanie ciągu pojazdów, w dodatku na wzniesieniu, a po dotknięciu lusterkiem wyprawa do lasu. Cóż, pedał przyspieszenia do podłogi przycisnąć to i małpa potrafi.

 5. Widzę że tu same cwaniaczki wiejskie komentują, barany ciemne bez szkoły (gimbaza yebana) co nie ma pojęcia o życiu.

 6. Adam z Prawiednik

  Wiedziałem że to tak się skończy. Ale myślałem że wujek grabarz zarobi grosza. Ten samochód wyprzedzal wszystkich po kolei. Może nawet na podwójnej ciągłej. Gnał ile fabryka dała. Szkoda tego drzewa. Kierowcy wcale. Zobaczycie że kogoś następny. Razem zabije.

 7. Kierowca hulajnogi

  Tak czytam te komentarze i widzę że samych mistrzów kierownicy tu mamy – tylko skad te wypadki??? Nikt tego nie wiem co się stało A każdy się wypowiada jakby w tym uczestniczył… tylko obaj kierowcy wiedza jak było. Dorośnijcie ludzie! A jak juz nie macie co robić to czytajcie pudełka i tam komentujcie – ten sam poziom. Pozdrawiam.

Kursy walut

 • USD 4.2803zł -1.04%
 • GBP 5.2838zł -0.83%
 • EUR 4.7079zł -0%
 • CHF 4.7147zł -0.16%

Polub nas