W środku nocy włamał się do Żabki. Wpadł biegnąc z torbami wypchanymi papierosami i alkoholem

Nie zdołał daleko uciec sprawca nocnego włamania do sklepu Żabka w Lublinie. Udało mu się wynieść łupy, jednak po chwili został zatrzymany przez policjantów. Jak się okazało, było to kolejne włamanie na koncie 24-latka.

W nocy z poniedziałku na wtorek policjanci zostali powiadomieni o włamaniu do sklepu Żabka przy ul. Szewskiej w Lublinie. Około godziny 3 sprawca wybił szybę i wszedł do środka. Na miejsce skierowano patrol kryminalnych z I komisariatu.

Zanim policjanci dojechali na miejsce, mężczyzna zdołał zapakować w torby papierosy i alkohol oraz wyjść ze sklepu. Wraz z łupem zaczął uciekać ul. Staszica w stronę ul. Radziwiłłowskiej. Po chwili został zatrzymany.

Sprawca trafił do policyjnej celi. Jak się okazało, to nie było jego pierwsze włamanie. Kilka dni wcześniej 24-latek dokonał podobnego czynu, tym razem do sklepu przy ulicy Lwowskiej. Tam również interesowały go tylko papierosy i alkohol.

Łączne straty obu sklepów zostały oszacowane na blisko 10 tys. złotych. 24-latek usłyszał już dwa zarzuty kradzieży z włamaniem. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

(fot. lublin112)

Zobacz również

16 komentarzy

 1. I co mądrego wyprawia to miastowe plemie??? Zamiast kary więzienia proponuję odciąć mu dwie ręce za dwa obrobione sklepy.

  • Trzeba było nie głosować za Unią albo jej lewackimi poplecznikami w kraju to może wypracowalibyśmy bardziej rozsądne i rygorystyczne prawo zamiast wspaniałomyślnie rozgrzeszać każdego patola i bezmyślnie dawać mu „szansę”. A potem tylko szukanie winnych nie tam gdzie trzeba czy zwalanie tego na karb 500+ jak ten matoł poniżej.

  • narzeczona Gargamela

   Obciąć całe łapy złodziejom. Taniej będzie utrzymywać takiego patola niż ponosić koszty skutków jego postępowania.

 2. Patologia 500+ , elektorat pisu . To ścierwo powinno sie utylizowac !

 3. Dobrze że nie obrobił trzech sklepów.

 4. Rudy ,to nie humanitarne odcinać czlowiekowi ręce ,ja bym mu od razu u.p.i.e.r….i.ł łeb i uwolnił swiat od chwasta

 5. Zebrać całą patologię i zrobić to co się powinno z nimi zrobić .Czyli masowa egzekucja transmitowana we wszystkich stacjach TV . Społeczeństwo odetchnie z ulgą ,państwo nie wyda na ich utrzymanie kolejnych setek milionów które najzwyczajniej wyrzuca w błoto .A nie tak jak teraz trzymać to bydło w ZK na koszt nas wszystkich i liczyć na to co nigdy nie zadziała ,czyli „resocjalizację ” .Oni mają zlo w genach i nie da się tego zresocjalizować czy zmienić .Tylko fizyczna likwidacja

  • Nie musowo od razu po hitlerowsku, wystarczy urządzić odp dotkliwe więzienie zamiast krótkich wczasów lub ich zawiasowego ekwiwalentu

  • Kolejnym do kolekcji rozstrzelania byłbyś Ty razem ze swoimi sadystycznymi skłonnościami co byś uczynił innym. Również masz zło w sobie, a nawet jesteś od nich gorszy. Tobie nie ukradł. Tfu na Ciebie!

 6. Gj ,w punkt ,dotkliwe i uciążliwe wiezienie ,to jest sposób .A nie sanatorium z Telewizorami w celach ,siłowniami ,widzeniami intymnymi ,psychologami i wychowacami na kazde zawołanie .To ma być to k,u.r….a wiezienie ? i dziwić się ze oni tam tak chętnie wracaja ,czego mają się bać ? nie jeden na wolnosci nie ma takich warunków

 7. Dwa strzały w powietrze, jeden w głowę uciekającego złodzieja. Tak działa policja. Niestety nie w Polsce.

 8. Nie ma tak zle. Teraz przez jakies 5 lat bedzie za darmoche dostawal fajki od rodziny i nie bedzie musial krasc.

 9. Jest taka wspólnota która ma takie zasady o których mówicie w swoich postach (i to prawie wszyscy) to ISIS. Zapuście brody, zróbcie sobie turbany i tam jedźcie. Będziecie mogli obcinać ręce, strzelać w głowę, robić sobie masowe egzekucje na stadionach (nawet dzieci będziecie mogli tam zabrać żeby sobie popatrzyły) A i jeszcze to będziecie mogli robić ” u.p.i.e.r….i.ł łeb ” publicznie lub w zaciszu. Polecam fajna rozrywka. I jeszcze się pozytywnie zdziwcie co można z taka nierządnicą zrobić . SZOK

 10. Niedługo sami będziecie to robić

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zespół Pieśni i Tańca „Lublin” im. Wandy Kaniorowej zaprasza na przesłuchania
W weekend odbędzie się Festiwal Mieszkańców Kośminka
Zwiedzanie zajezdni, piknik, bezpłatne przejazdy i zabytkowe pojazdy komunikacji miejskiej. To wszystko od czwartku w Lublinie
Weekend z archeologią w Lublinie
Gratka dla miłośników muzyki bluesowej. Dziś startuje „Chatka Blues Festiwal”