Kupuj lokalne produkty! Sprawdź listę gospodarstw, gdzie możesz się w nie zaopatrzyć [LISTA AKTUALIZOWANA]

W obecnej sytuacji wielu producentów żywności z regionu nie ma gdzie sprzedać swoich produktów. Za pośrednictwem naszego portalu zachęcamy do zakupów oraz dzielenia się informacjami na temat tego, gdzie i jakie produkty można zakupić.

Warzywa, jaja, czy kwiaty, te wszystkie produkty powstają lokalnie, niemal po sąsiedzku. Często nawet o tym nie wiemy! Chcemy Wam ułatwić odnalezienie takich miejsce i produktów przed świętami.

Jeżeli jesteście lokalnym gospodarstwem, a macie problem ze zbytem swoich produktów, napiszcie do nas, a my umieścimy informację o Was w tym artykule, który będzie aktualizowany na bieżąco i umieszczony również na Facebooku. Tak, aby każdy mógł Was odnaleźć. Zaczynamy od Gminy Konopnica.

Zielony Rynek

– „Zielony Rynek” w sprzedaży bezpośredniej na razie raczkuje. Przekazujemy pierwszą listę gospodarstw świadczących usługę sprzedaży bezpośredniej produktów rolnych. Informujemy, że niniejsza lista będzie podlegać stałej aktualizacji – poinformowała na Facebooku Gmina Konopnica.

Swoje warzywa z Radawca

Pod linkiem poniżej znajdziecie informacje dotyczące warzyw, cen oraz sposobów dostawy. Na bieżąco podawane są także ceny – https://www.facebook.com/groups/1031361530597765/

 

Gospodarstwo Fajsławice

W ofercie mamy: warzywa, rozsada warzyw, zioła, kwiaty wieloletnie. Szczegółowa oferta pod numerem telefonu 667548776 mail: [email protected] Fajsławice 41, 21-060 Fajsławice. Grupa na Facebooku – https://www.facebook.com/groups/203674464385386/

 

Leśna koza

Gospodarstwo ekologiczne certyfikowane Leśna Koza. Ekologiczne mleko i sery. Konstantyn 45 22-220 Hanna Konstantyn powiat włodawski.  Kozy nadal produkują mleko, kury niosą jaja. Wszystkie kozie produkty są certyfikowane ekologicznie. Lista dostępnych produktów: Mleko, sery podpuszczkowe z ziołami (czarnuszka, kozieradka), sery podpuszczkowe z warzywami (czosnek, papryka),
sery podpuszczkowe wędzone, ser podpuszczkowy bez dodatków, ser biały twarogowy, ser w typie ricotta z miodem i orzechem włoskim.  Na terenie Lublina zamówienia dowożone są do Eko Gali przy ul. Fabrycznej.

Więcej informacji – https://www.facebook.com/lesnakoza/

 

Kupuj po sąsiedzku, wspieraj lokalne gospodarstwa!

Napiszcie do nas, co produkujecie i w jaki sposób dostarczacie swoje produkty! Można się zgłaszać poprzez naszego maila [email protected] lub przez wiadomość na Facebooku. W wiadomości można także przesłać do nas zdjęcia! Wszystkie informacje będziemy umieszczać w tym artykule. Pamiętajcie, że przyjmujemy zgłoszenia od producentów żywności z terenu woj. lubelskiego!

 

Pamiętacie o zasadach bezpieczeństwa: https://www.gov.pl/web/koronawirus

(fot. pixabay.com)

Zobacz również

34 komentarze

  1. Święta racja. A jak można kupić jak rząd zakazał podróży.

  2. Miastowy głąb kupujący syf z marketu nawet nie wie jak smakują ekologiczne produkty.

  3. Byłem na zbiorach pomidorów i ogórków w Holandii opryski trzy razy dziennie właściciel nigdy nie jadł swoich produktów .

  4. Sztuczne chemiczne jedzenie= onkologia.

  5. Pełowce nazłość będą robić i żreć będą niemieckie warzywa.

  6. Wszędzie piszą nie wychodź z domu a do rolnika po marchewkę pod Parczew radzą zasówać… No brawo,nic dodać nic ująć. No może tylko że pomidor dobry w Biłgoraju a ogórek w Poniatowej

  7. biedra lepsza

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Charytatywny bieg Poland Business Run wystartuje dla Pana Zdzisława z Lubelszczyzny
Zaproszenie na otwarcie Izby Pożarnictwa OSP Bełżyce
Strefa gier – biblioteka otwiera się dla graczy
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Święto teatru studenckiego w Chatce Żaka!