690 680 960

W rejonie wiaduktu na ul. Diamentowej zamknięta została jezdnia w kierunku ul. Jana Pawła II (zdjęcia)

W środę rano zamknięta została całkowicie jezdnia w kierunku ul. Jana Pawła II. Taka organizacja ruchu potrwa do najbliższego piątku.

W środę rano nastąpiło zamknięcie ruchu na ul. Diamentowej, pod remontowanym wiaduktem kolejowym. Nie ma przejazdu ul. Diamentową prawymi pasami w kierunku ul. Krochmalnej i Jana Pawła II. Zmiana organizacji ruchu nastąpiła o godzinie 8.

Obecnie ruch w obydwu kierunkach odbywa się na jezdniach po stronie zachodniej, dla każdego kierunku jazdy przeznaczono po jednym pasie Taka organizacja ruchu potrwa do piątku do godziny 18.

Już od poniedziałku kierowcy muszą liczyć się z kolejnymi utrudnieniami w tym rejonie. 21 grudnia o godzinie 8 nastąpi zamknięcie jezdni na ul. Diamentowej w kierunku ul. Wrotkowskiej. Cały ruch przeniesie się na jezdnie po stronie wschodniej. Jak deklarują PKP Polskie Linie Kolejowe remont w tym miejscu ma się zakończyć pod koniec marca 2021 r.

(fot. nadesłane Mariusz)

25 komentarzy

 1. Generalnie, napiszcie kiedy skończą, ale na naprawdę skończą o ile jeszcze będzie ludzkość żyła…

 2. w ramach protestu przejeżdżając pod wiaduktem będę trąbić

  • Myślisz, że szybciej przez to skończą? Najwyżej dzień pracy skończą szybciej, na pewno nie tę przeklętą budowę.

 3. Ja mam wrażenie że oni to co zbudują, to od nowa burzą. Nie znam się na budowie wiaduktów, ale kiedy tamtędy jadę to pracują z lewym strony, potem za klika dni na prawej stronie. A potem znów wracają do miejsca początkowego. Powinni już dawno maksymalnie skoncentrować roboty aby zjeść szybko z pasów jezdni, bo to, co się dzieje rano i popołudniu to dramat – korki, korki, korki…… Ciekawe czy osoby odpowiedziana za tą budowę same stoją w korku i przeklinają „organizacje ruchu” pod ich budową.

 4. Jest dobrze, nie otwierać całości nigdy a ci co najgłośniej krzyczą przyczyniają się do śmierci niewinnych tylnonapędowców i b. zdolnych innych ,,kierowców” na zbrodniczych filarach. Od rozpoczęcia remontu brak ofiar, psipadek?

 5. Teraz to przynajmniej ktoś się tam kręci, bo wcześniej tak intensywnie pracowali, że mało kogo było tam widać. Ale też szału nie ma, dwóch pali, trzech obserwuje ruch uliczny a jeden zap…

Kursy walut

 • USD 4.4492zł -0.93%
 • GBP 5.461zł 0.08%
 • EUR 4.685zł -0.09%
 • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin