Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

W Przytocznie odbędą się „Pierwsze otwarte halowe zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych powiatu lubartowskiego”

Już za kilka dni w Przytocznie odbędą się Pierwsze otwarte halowe zawody MDP powiatu Lubartowskiego – Przytoczno 2023. W zawodach udział weźmie około 170 dzieci.

Zawody rozgrywane na hali będą miały miejsce po raz pierwszy w powiecie lubartowskim, dawniej odbywały się na boiskach. Zmagania odbędą się w sobotę 25 lutego o godz. 10 w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Przytocznie. W zawodach weźmie udział ok. 170 dzieci.

Część młodzieży to przedstawiciele MDP z terenu pow. lubartowskiego. Ze względu na to, że zawody są otwarte będą też zawodnicy z pow. bialskiego, łukowskiego, ryckiego, a także MDP Wola Wapowska z woj. kujawsko-pomorskiego.

Głównym organizatorem wydarzenia jest OSP Przytoczno oraz Wójt Gminy Jeziorzany, OSP Krępa, Odział Powiatowy Związku OSP RP w Lubartowie, a także Komenda PSP w Lubartowie. Zawody zostały objęte patronatem Starosty Lubartowskiego oraz Prezesa Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP w Lublinie.

Zawody zostaną rozegrane wg regulaminu ułożonego przez Oddział Wojewódzki Związku OSP RP w Lublinie. Portal lublin112,.pl jest głównym patronem medialnym wydarzenia.

W Przytocznie odbędą się „Pierwsze otwarte halowe zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych powiatu lubartowskiego”

(fot. lublin112.pl\mat. organizatora)

Komentarze wyłączone

Wiadomości z info112