Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

W pobliżu Lublina powstanie nowy zbiornik wodny. Będzie większy niż Zalew Zemborzycki

Niedaleko Lublina powstanie zalew, który obiecuje stać się prawdziwym rajem dla miłośników wodnych przygód oraz relaksu na łonie natury. Nowy zbiornik wodny, który ma powstać w regionie, zapowiada się jako miejsce wyjątkowe, oferujące nie tylko dostęp do wody, ale także bogate zaplecze rekreacyjne i turystyczne. Jednak to nie jedyne takie miejsce woj. lubelskim, które ma powstać ze środków unijnych.

93 komentarze

 1. Miał byś w miejscowości Oleśniki od lat 70 XX wieku i jakoś nie widać… A że dzis 1 kwietnia to pewnie artykuł dla żartu …

  • Mam 56 lat i właśnie o takim zapowiadanym zbiorniku marzyłem. Dziś już wiem, że nigdy nie powstanie ten omawiany „Oleśniki”. Nie mamy władz w regionie aby godnie reprezentowały interes naszych gmin czy powiatów. Tylko przed wyborami obiecują przysłowiowe gruszki na wierzbowym dyszlu. A niech idą pod ch… z tymi wyborami. Nie głosujemy na oszustów. Zbyt wiele razy nas oklamali i tylko siebie i swoje rodziny poustawiali dla nas nie czyniąc nic pozytywnego. Teraz jestem już chory i gdyby nawet coś zbudowali to nie dla mnie. Marzenia się nie spełniają. To przereklamowane hasło.

 2. Baju, baju. Lanie wody w prima aprilis

 3. w Jastkowie wybudowali to wystarczy. Redakcja lubi lać wodę w lany poniedziałek bo 1 kwietnia

 4. Marniutki dowcip pokroju Żuka w wersji trolejbus

 5. Kiedyś był tekst o propozycji przywrócenia Stawów Królewskich. Nie pamiętam, czy było to 1 kwietnia; jeśli nie, to można było powrócić do tamtego artykułu i żart byłby trudniejszy do wykrycia.

 6. Uff. A już myślałem że Chełm chcą zatopić

 7. Zyndram z Maszkowic

  Podobno Żuk nawiązał współpracę z gminą Niemce i w okolicach Doliny Ciemięgi ma powstać właśnie zalewowy akwen wielkich rozmiarów zrealizowany w 80% z unijnych dopłat na ochronę przyrody z wieloma atrakcjami.
  Niektórzy twierdzą, że dla zmazania wizerunku ,,sługi developerów” beneficjentami tej inwestycji mają być ,,zwykłe” kobiety… Kobiety z haremu pana Żuka.
  Czy to prawda?
  Czas pokaże.

Dodaj komentarz