Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

W domu znaleziono zwłoki dwóch sióstr. Trwa ustalanie przyczyn ich śmierci

Kiedy przez kilka dni nie można było skontaktować się z siostrami, na miejsce skierowano służby ratunkowe. Po wyważeniu drzwi natrafiono na zwłoki obu kobiet. Niewykluczone, że zmarły one w wyniku zaczadzenia.

W piątek w jednym z domów w miejscowości Krzywe w gminie Łopiennik Górny w powiecie krasnostawskim znalezione zostały zwłoki dwóch kobiet. Były one siostrami i wspólnie mieszkały. Ponieważ od kilku dni nie kontaktowały się z bliskimi, wywołało to ich niepokój. W końcu rodzina podejrzewając, że mogło im się stać coś złego, zaalarmowała o wszystkim policję.

Na miejscu interweniowała też straż pożarna oraz zespół ratownictwa medycznego. Po wyważeniu drzwi w budynku natrafiono na ciała obu kobiet. Z naszych ustaleń wynika, iż nie żyły one od wielu dni.

Jak nam wyjaśniała mł.asp. Jolanta Babicz z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie, ofiary miały 87 i 76 lat. Na miejscu czynności prowadzono pod nadzorem prokuratora. Zadecydował on o zabezpieczeniu ciał celem wykonania sekcji zwłok. Jej wyniki mają pozwolić na ustalenie dokładnej przyczyny zgonu obu kobiet.

Ponieważ oględziny nie wykazały, aby do śmierci kobiet mogły przyczynić się osoby trzecie, jedną z hipotez, jaka jest brana pod uwagę, to zaczadzenie. W budynku znajdował się piec na paliwo stałe służący do ogrzewania pomieszczeń, który nie był w najlepszym stanie. Jednak będzie to dopiero szczegółowo wyjaśniane.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

4 komentarze

  1. Mialy horoby wspuistniejonce?

    • zapewne inne niż twoja tępota umysłowa

    • Apoloniusz Pierdółko Pierwszy (i ostatni)

      W czasach wszechogarniającego nas COVID’a pytanie o choroby współistniejące uważam za bardzo zasadne, a koronawirus mógł być jedna z wielu

  2. W czasach wszechogarniającego nas COVID’a pytanie , czy niektórzy korzystają z pomocy psychiatrów wydaje mi się być pytaniem zasadnym.