Czwartek, 13 czerwca 202413/06/2024
690 680 960
690 680 960

W Czerniejówce utonął starszy mężczyzna. Kilkadziesiąt minut walczyli o jego życie

Nie udało się uratować życia mężczyzny, którego znaleziono dzisiaj w rzece Czerniejówka. Teraz okoliczności jego śmierci ustalają policjanci i prokuratura.

W sobotę około godziny 18 w przepływającej przez miejscowość Czerniejów w powiecie lubelskim rzece znaleziono mężczyznę. Osoby, które go zauważyły, zaalarmowały o wszystkim służby ratunkowe. W międzyczasie, jeszcze przed ich przyjazdem, wyciągnęły go też z wody.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, w tym specjalistyczna grupa ratownictwa wodno-nurkowego z Komendy Miejskiej PSP w Lublinie, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Pomimo trwającej kilkadziesiąt minut resuscytacji krążeniowo-oddechowej, życia mężczyzny nie udało się uratować.

Jak nas poinformowano, wszystko wskazuje na to, że 77-latek wpadł do rzeki i utonął. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

7 komentarzy

 1. tam jest pol metra wody

  • Dziadek Slamsonowicz

   Znam przypadek, że było nie więcej jak 15-17 cm wody, topielec leżał na wznak, a zwody wystawał mu nos

  • Dziadek Slamsonowicz

   Mówią, że i w łyżce wody można się utopić…

  • Widzę, że już pierwszy biegły z dziedziny kryminalistyki już raport ma gotowy. Czyli koniec tematu. Sekcję komentarzy można wyłączyć.

  • Jak stracił przytomność i wpadł do wody to jest wystarczające.

 2. Redakcjo który to już bo nie wiem. Obstawiałem w zakładach czertach na ten łychend z naszego regionu. Postawiłem stówkę.

 3. Kiedyś były w tej rzece takie miejsca że byś się mocno zdziwił.

Z kraju