Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

W Chełmie odbyło się spotkanie prezydenta Ukrainy z prezydentami Lublina, Chełma, Rzeszowa i Przemyśla (zdjęcia)

Wczoraj wieczorem w Chełmie odbyło się spotkanie prezydentów Lublina, Chełma, Rzeszowa i Przemyśla z prezydentem Ukrainy. Wspomniane miasta z rąk Wołodymyra Zełenskiego otrzymały specjalne wyróżnienia – tytuły Miast Ratowników.

25 komentarzy

  1. Dlaczego nie Powiecie głośno o obywatelach Ukrainy, którzy np. kupują gotowe prawa jazdy na ciężarówki i pracują w polskich firmach transportowych i pracują w Polsce. Dlaczego ukraińskie firmy transportowe zaniżają frachty na polskimi rynku transportowym? Dlaczego nie Pamiętacie Wołynia? Dlaczego Pozwalacie na to żeby Ukraińcy pobierali świadczenia socjalne, otrzymywali mieszkania za darmo, ponieważ im się należy? Prawda zawsze jest niewygodna dla rządzących, ale prawda zawsze wyjdzie na jaw i ludzie wkońcu przejrzą na oczy. W tych czasach nie można nawet złego słowa powiedzieć na Ukraińca ponieważ szczują pod groźbą kary.

  2. A Zamościa nie było? Zamość nie angażował się w sprawy Ukrainy??

  3. Za wcześnie przyjechał na truskawkę

  4. Który to ten Zalenski? i co to za konus w swetrze?

  5. kiedy ten pajac przeprosi za zabicie 2 Polaków

    • Do: As asów, Lbn i Ruch oporu: Wstydzilibyście się! Pewnie uważacie się za katolików? Przykro żyć z takimi rodakami. „Konusa w swetrze” szanuje, ceni, podziwia i uważa za bohatera niemal cały świat. Gdyby nie on, wojska Putina mielibyśmy może już w Polsce.

  6. To dlatego tyle policji było wieczorem w mieście, dziwne tylko że Zamość jakoś pominięto. Dziwna wojna w ogóle.

  7. Hit! ikona dla zyda…. Niezamierzony efekt komiczny…. Zelenski przepros za Wolyn!

Z kraju