Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

W autobusie brakowało skrzydła drzwi. „Kierująca pomyliła pojazdy” (wideo)

Dzisiaj rano nasza Czytelniczka zaalarmowała nas, że w jednym z pojazdów MPK Lublin brakowało skrzydła w tylnych drzwiach. Jak się okazuje cała sytuacja związana była z…pomyłką.

59 komentarzy

  1. Czytelniczka – cymbałka – wsiadła i nagrywa…

  2. Kiedyś jak ktoś złapał starą ciężarówkę któa go na gołych dechach przewiozła z pkt A do B to był wniebowzięty. Dziś mała ryska na szybie czy brak klimatyzacji to problem komunikacyjny urastający do rozmiarów katastrofy w ruchu lądowym. Oczywiście wszystko w aurze permanentnego zagrożenia zdrowia i życia… Co za porąbane czasy i ludzie. I potem dziwić się że dookoła same dwie lewe ręce i zero zaradności..

  3. Kiedyś nie było czym nagrywać i ciekawe co wtedy… Dałaby się szanowna czytelniczka z autobusu przez niesprawne drzwi. Społeczniara i tyle w temacie.

  4. „Właśnie ruszył z Węglarza autobus linii 31, numer boczny 2359, kurs 6:40. Bez jednego skrzydła drzwi – poinformowano nas w przesławnej wiadomości.” No to jak wiadomość jest przesławna to się nie ma co dziwić : /

  5. Ciekawe czy do celu matołka dojechała czy wysiadła dla bezpieczeństwa i dopiero nagrała .Ale raczej widać że mamra jedzie i nagrywa.

  6. Powinna sprawdzić pojazd przed wyjazdem. Brak drzwi jest dość widoczne. Ale wyobraźcie sobie że czas pracy kierowcy zaczyna się 4 min przed wyjazdem z zajezdni. Formalności związane z wyjazdem z zajezdni trwają o wiele dłużej i nikt za to nie płaci mimo że pracownik jest już do dyspozycji pracodawcy. W 4 minuty nie da się sprawdzić wszystkiego, łącznie z innymi formalnościami związanymi z wyjazdem z zajezdni.

Z kraju