Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

W autobusie brakowało skrzydła drzwi. „Kierująca pomyliła pojazdy” (wideo)

Dzisiaj rano nasza Czytelniczka zaalarmowała nas, że w jednym z pojazdów MPK Lublin brakowało skrzydła w tylnych drzwiach. Jak się okazuje cała sytuacja związana była z…pomyłką.

59 komentarzy

 1. problemy z drzwiami w autobusach w tym mieście to chyba norma. Rzadko korzystam z usług tego przewoźnika, teraz kiedy mieszkańcy miasta zostali zmuszeni do finansowania wszystkich przybyszy nawet nie posiadających karty miejskiej i nie rozliczających swoich podatków w miescie – nie korzystam wcale. W większości przypadków kiedy udawałem się do urzędu istniał problem z drzwiami w autobusie, szczególnie tym Bohdan zwanym Ursus i w autosanie.

 2. Dziwne, myślałem że przed rozpoczęciem pracy kierowca musi obejść i optycznie sprawdzić stan pojazdu i dopiero ruszać w trasę

  • Ale masz rację i nie wiem dlaczego się dziwisz?
   Przecież w artykule wyraźnie jest napisane jakie były tego konsekwencje.
   Konsekwencje dla kierowcy.
   Natomiast wielkim problemem (nagannym problemem) jest zachowanie czytelniczki Dominiki.
   Zamiast podejść do kierowcy i powiedzieć o awarii, wolała włączyć komórkę i czekać na co?
   Na tragedię?

 3. Jeśli ktoś zapyta czy nie zrobiła porannej obsługi to śpieszę wyjaśnić że 4 minuty skończyły się tuż przed dojściem do tych drzwi. No po za godzinami ustawa o czasie pracy kierowców zabrania.

 4. Zamiast zgłosić kierowcy ,to pasażerka pobiegła z tym do prasy,nie martwiła się, że ktoś może sobie krzywdę zrobić.

 5. Całemu zarządowi i kierownictwu powinni odbierać premie za ten burdel który ostatnio panuje w Mpk a nie kierowcom. Płatne 4 minuty przed wyjazdem, przenoszenie kierowców na nieznane linie bez przeszkolenia, rozklady po kilka dni z rzędu ponad 9 godzin. Zmiany w rozkładach z dnia na dzień. Ludzie daleko od tej roboty. A jakim prawem ten autobus wogole odpalila skoro był niesprawny to ktoś dał kluczyki do niesprawnego wozu????????

 6. Tam sie w tskim stresie i gownianej atmosferze pracuje , ze nic dziwnego ,ze dziewczynz odjechalz bez drzwi. Jakim cudem uszkodzony autobus stal nie na warsztacie tylko gotowy do wyjazdu,?.czas najwyzszy zmienic tam zarzadzajacych.

 7. Dziewczyna się zwolni a wy będziecie skomleć o pracownika za 3 brutto

 8. Co za chlew się zrobił z ludzi! Tylu widziało ale nikt nie powiedział.Podpieldzielić do ZTM już potrafili. Folwark zwierzęcy!

 9. Stoje murem za Panią, która dziś prowadziła ten autobus? kto zna temat podpisze się pod tym….zaznaczam nie pracuje w MPK …ZTM itd. Gratulacje dla autorki filmu….żenada roku 2022. Miłego wieczoru dla wszystkich obserwujacych nasze 112

 10. No niestety tak teraz jest. Kierowca spóźni się o 2 min na przystanek i już jest skarga. Nawet dobrze nie wysiądzie z autobusu już wyśle skargę do MPK, z ludźmi teraz jest dramat. Tylko ciekawe czy osoba pisząca skargę o wielkie ,,G,, zastanowi się czy w tym momencie nie pozbawia kierowcy premii który pracuje na nią cały miesiąc. Ludzie pomyślcie czasami.

Z kraju