690 680 960

Volvo z impetem uderzyło w drzewo. Kierowca prawdopodobnie zasłabł w trakcie jazdy (zdjęcia)

Wczoraj po południu w miejscowości Szpikołosy doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Jedna osoba została poszkodowana po uderzeniu pojazdu osobowego w drzewo.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 14:40 w miejscowości Szpikołosy w powiecie hrubieszowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy uderzył w drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

– Po dojeździe na miejsce zdarzenia strażacy zastali samochód osobowy marki Volvo, który zjechał z drogi i uderzył w drzewo blokując ruch pojazdów w obu kierunkach. Kierujący samodzielnie opuścił pojazd przed przybyciem służb i przejął go zespół ratownictwa medycznego, który przyjechał na miejsce zdarzenia. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojazdach i zebraniu płynów eksploatacyjnych z drogi – relacjonuje st. kpt. Marcin Lebiedowicz z KP PSP w Hrubieszowie.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną wypadku było zasłabnięcie kierowcy. Szczegółowe okoliczności zdarzenia ustalają hrubieszowscy policjanci. Przez kilkadziesiąt minut w rejonie wypadku występowały utrudnienia z przejazdem.

(fot. PSP Hrubieszów)

3 komentarze

  1. A co z impetem?

  2. Volvo go uratowało…
    Niestety nie każdego stać na utrzymanie tej marki ceny części i serwisu są kosmiczne
    Ale coś za coś

Kursy walut

  • USD 4.3467zł -0.57%
  • GBP 5.3385zł -0.33%
  • EUR 4.6888zł -0.2%
  • CHF 4.7154zł -0.03%

Polub nas