690 680 960

Volkswagen wypadł z drogi i uderzył w drzewa. Kobieta trafiła do szpitala (zdjęcia)

Sporo szczęścia miała kierująca volkswagenem kobieta. Mimo groźnie wyglądającego wypadku, nie odniosła poważniejszych obrażeń ciała.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 6.50 w miejscowości Olszanka w gminie Krzczonów w powiecie lubelskim. Na drodze powiatowej z Krzczonowa do Chmiela samochód osobowy uderzył w drzewo. na miejscu interweniowała straż pożarna z JRG Bychawa i OSP Żuków, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierująca volkswagenem 33-latka poruszała się w kierunku Lublina. W pewnym momencie straciła panowanie nad pojazdem. W wyniku tego rozpędzone auto wypadło z drogi po czym uderzyło w rosnące nieopodal drzewa.

Kobieta została przetransportowana do szpitala. Podróżowała sama. Badanie alkomatem wykazało, że była trzeźwa. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. JRG Bychawa)

14 komentarzy

 1. no i dobrze nastepny zlom wyeliminowany

 2. Studętkom jezdem to se wiem, że...

  Ach, gdzieżby sie ona zatrzymała gdyby nie te rosnące nieopodal drzewa przydrożne… miała farta…

 3. Ten wieśwagen jakiś taki rudy.

 4. Ciekawe jak taka kierująca przechodzi przez jezdnię? Także z myślą o takich amebach (nie radzących sobie w ruchu drogowym) należało zmienić archaiczne przepisy.
  Bo jak inaczej dziecko, starzec, pijak, czy ktoś nie potrafiący zapanować na samochodem ma bezpiecznie przejść przez jezdnię.

 5. Pani posiadaczka prawa jazdy to zapewne jedna z tych co to jezdzą „rozsądnie i bez skłonności do brawury „….a to co się stało ,to wina drogi ,bo „droga była zła „

 6. Rano jest ślisko. Temperatura w okolicy zera. Zmieniajcie opony na zimowe ale całoroczne z górnej półki.

 7. Krystian from Jamajka

  Miała dużo szczęścia bo konkretne drzewa tam rosną. Rano jest tam ślisko zwłaszcza jak jest -1 a jak się leci 100km/h to później karczuje się Passatem drzewa

 8. Przyczyną zdarzenie były drzewa, które nagle wyrosły gdy przeglądałam się w lusterku wstecznym…

 9. „Najzwyklejszy ” wypadek z powodu „niedostosowania prędkości do panujących warunków ” ….bo nie każdy posiadacz prawa jazdy ,jest też posiadaczem odpowiednio działającego mózgu

 10. Nie ma roku żeby jakiś as nie wyciął orła jak nie na wjeździe do Olszanki to na wyjeździe , no ale cóż tak się kończy starcie praw fizyki z brawurą.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

II Festyn Rodzinny w Niebrzegowie
Dożynki gminne w Siemieniu. Zagrają Energy Girls, Malibu i News
Potańcówka przy fontannie
Milejowski Koncentrat Smaków czyli dożynki gminno parafialne
Piknik rodzinny w Osowie