Sobota, 15 czerwca 202415/06/2024
690 680 960
690 680 960

Volkswagen uderzył w słup latarni. Przez kilkanaście minut nikt się nie zatrzymał

Po raz kolejny okazało się jak duża znieczulica panuje w naszym społeczeństwie. Po zdarzeniu drogowym przez kilkanaście minut poszkodowana siedziała w samochodzie, zareagował dopiero strażak.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 8:30 na al. Solidarności w Lublinie przez skrzyżowaniem z ul. Lubomelską. Pojazd osobowy uderzył tam w słup latarni. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Jak wstępnie ustalono, kierująca volkswagenem młoda kobieta, jechała w kierunku zamku. W wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze, na łuku jezdni straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto wypadło z drogi i uderzyło w słup latarni. Kierująca nie doznała obrażeń ciała.

Kobieta posiadało prawo jazdy od kilku miesięcy. Jak nas poinformowano, przez kilkanaście minut nikt się nie zatrzymał, zareagował dopiero strażak ochotnik z OSP Garbów. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia, występują duże utrudnienia w ruchu, gdyż latarnia grozi upadkiem na jezdnię.

2018-02-24 09:13:59
(fot. lublin112.pl)

Autor: redakcja

79 komentarzy

 1. macius pierwszy

  czytam te glupie komentarze i az mi sie wierzyc nie chce. Przykre to ale zycze tym ktorzy takie bzdury pisali by w przypadku podobnych zdarzen czekali na jakąkolwiek pomoc ładnych kilka godzin w samotnosci

 2. Znieczulica znieczulicą, ale faktem jest, że w tym miejscu niełatwo jest dostrzec, że ktoś jest w aucie (dozwolona prędkość 70 km/h, 3 – a miejscami 4 – pasy ruchu, duży ruch, a samochód w dole). Poza tym nie ma tu bezpiecznego miejsca do zatrzymania samochodu!
  Kolejna sprawa to „świeży” kierowca, który nie dostosował prędkości do warunków na drodze i przede wszystkim do własnych umiejętności. Niestety, zbyt wiele jest wypadków „świeżynek”, które nie zapanowały nad autem, bo wydaje się im, że skoro zdali egzamin na prawo jazdy to już potrafią jeździć i są „królami szos”. Mam nadzieję, że dziewczynie się nic nie stało, ale będzie to dla niej nauczka na całe życie. Trochę pokory i rozsądku!

 3. Nie napisano, że nie mogła wysiąść. Może dzwoniła po pomoc w ściągnięciu samochodu. Po co miała wysiadać na zimno?

 4. Ulisa Żebys ty po kolana w wodzie stał i o pić prosił

 5. Powinni drogowcuw się czepiac anie biednych ludzi poniewasz biała i sliska szosa a drogowcy na przestankach w samochodach spioł bo się na pracowali i bendo się wypowiadac że zaskoczyła jch zima

 6. OBURZONY KIEROWCA

  URZĘDZIE MIASTA DLACZEGO NA TYM ZAKRĘCIE NIE MA BARIER ENERGOCHŁONNYCH….???

 7. pieknie to zrobila 😀 zeby nie wiem jak chciec to specjalnie by tak latarni nie uwiesil zeby sie nie przewrocila 🙂

 8. Nie wiem skad macie taka informacje, ale ktos wprowadzil Lublin112 w blad.
  Przejezdzalem tamtedy, zatrzymalem sie. Pani, na moje pytanie czy potrzebna jej pomoc, czy wszystko w porzadku, odpowiedziala, ze dziekuje, ze wszystko jest ok.