690 680 960

Utrudnienia w ruchu samochodowym na terenie Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli

W najbliższy wtorek w rejonie Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej w godzinach popołudniowych i wieczornych będą występowały utrudnienia w ruchu. Ma to związek z montażem rezonansu magnetycznego w placówce medycznej.

Utrudnieniach w ruchu samochodowym pojawią się na ulicy wewnętrznej dojazdowej do budynków Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli w Lublinie w dniu 29 września 2020 roku między godziną 17 a 22.

W tym czasie wjazd do szpitala od ul. Jaczewskiego będzie zablokowany z powodu montażu rezonansu magnetycznego. Ruch samochodowy będzie odbywał się przez wyjazd ze szpitala od ul. Sierocej.

W razie konieczności dojazdu karetki pogotowia i samochodów osobowych na tym odcinku będą kierowali ruchem odpowiednio oznakowani pracownicy ochrony.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

5 komentarzy

 1. Utrudnienia to są na Tysiaclecia Kompozytorów, korek aż do Al.Warszawskiej. Panie Żuk, po co budujesz nowe skrzyżowania jak przez nieudolność Pana ludzi i tak stoimy w korkach !!

  • Skrzyżowania to przeżytek. Teraz powinno się iść w teleporty, ewentualnie każde skrzyżowanie robić jako wielopoziomowy węzeł. Gdyby przenieść 3/4 miasta poza miasto, to byłoby na to miejsce. A pozostałe 1/4 miasta też wyburzyć, bo zrobić tam parkingi.

  • Kierowcy osobówek, wożący swoimi pojazdami powietrze zakorkowali (jak co dzień powszedni) połowę miasta, zmuszając np. komunikację miejską do stania w korkach, wszystkich do wdychania spalin z ich pojazdów, oczekują, że ktoś rozwiąże problem, który sam stworzyli. Pojedź następnym razem elektryczną hulajnogą czy rowerem a zmniejszysz korek w mieście. Co jeszcze ważne, to uwolnisz jedno miejsce postojowe jeżeli parkujesz w centrum.

  • szkoda że złotousty gadacz łysego niejaki kielunio zaginął w akcji. zawsze tłumaczył, ze tak doskonałej organizacji ruchu jak w metropolii wschodu nie ma nigdzie na świecie a właśnie lubelscy kierowcy są według niego do d….
   A teraz na tapecie jest dworzec dla 150 autobusów więc łysy inne rzeczy pomija

Kursy walut

 • USD 4.4827zł -0.63%
 • GBP 5.4185zł -0.57%
 • EUR 4.6835zł -0.1%
 • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi