690 680 960

Utrudnienia w ruchu na trasie Radzyń Podlaski – Sławatycze po zderzeniu pojazdów AKTUALIZACJA (zdjęcia)

We wtorek po południu w miejscowości Sławatycze Kolonia doszło do zderzenia dwóch pojazdów. W rejonie wypadku zablokowana jest droga.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 17 w miejscowości Sławatycze Kolonia w powiecie bialskim, na trasie Radzyń Podlaski – Sławatycze. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Obecnie w miejscu zderzenia samochodów zablokowany jest jeden pas ruchu, wprowadzono ruch wahadłowy. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 19.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Nie ma jeszcze informacji o liczbie osób poszkodowanych.

AKTUALIZACJA 17:18

Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej, obecnie droga jest zablokowana na czas interwencji śmigłowców LPR. Ruch zostanie wznowiony po odlocie śmigłowców. W wypadku poszkodowanych zostało sześć osób. Zalecamy objazd przez m. Sławatycze.

Zdjęcia dzięki uprzejmości portalu www.radiobiper.info

(fot. www.radiobiper.info)

2 komentarze

  1. Gdyby tak ten leżący w rowie pojazd trochę przygnieść, i przysypać tzw. tłuczniem to poprzez poszerzony przepust drogowy, wjazd na posesję byłby o wiele wygodniejszy…

    • Myślałeś, że tym idiotycznym wpisem kogoś rozbawisz? Wcale nie było to śmieszne a wręcz przeciwnie, było to bardzo ohydne zły i żałosny człowieku !!!

Kursy walut

  • USD 4.3354zł 0.21%
  • GBP 5.369zł 0.8%
  • EUR 4.7239zł 0.34%
  • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas