690 680 960

Uszkodził drzwi do klatki schodowej. Policjanci opublikowali nagranie i poszukają tego mężczyzny (wideo)

Policjanci z IV komisariatu poszukują sprawcy uszkodzenia drzwi do klatki schodowej w bloku przy ul. Strażackiej. Wizerunek poszukiwanego mężczyzny nagrały kamery monitoringu.

Do zdarzania doszło pod koniec września przy ulicy Strażackiej w Lublinie. Kamery monitoringu zarejestrowały mężczyznę, który awanturuje się przed wejściem do bloku.

W trakcie tego zdarzenia sprawca dokonuje uszkodzenia drzwi wejściowych do klatki schodowej. W wyniku zdarzenia powstały straty w kwocie kilkuset złotych.

🔴Zobacz wideo

Wizerunek poszukiwanego mężczyzny nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje proszony jest o kontakt z IV Komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Zana 45 pod nr telefonu 47 811 48 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr 112.

(fot. wideo Policja Lublin)

13 komentarzy

 1. czy policja ma taką procedurę, że najpierw sprawa musi odleżeć kwartał w szufladzie, a później wyręczyć się obywatelami?

 2. Jak oni szukali ????z fusów było powróżyć matoły

 3. aczy policjanci wzieli sie tak ochoczo do 70 mil strat jakie zrobił pewien polityk ? pareset zł to nic przy 70 mil strat. czy nasi dzielni policjanci nie mają co robić i kogo ścigać. kpina z ludzi i rządu.

 4. O skubany! Opanował sztukę teleportacji.

 5. Wnikliwy obserwator

  No tak – niech podatnicy odwalają robotę za milicjantów, którzy w skrajnych przypadkach idą na tzw. emeryturą w wieku 45 lat nie płacą ani grosza składek 🙂

  • Ja ogólnie słabo oceniam pracę tych policjantów odpowiedzialnych za takie przestępstwa\wykroczenia, ale…
   Zanim pojawiły się kamery, to dzielnicowy musiał połazić, popytać i artykuł z publikacją nagrania jest formą takiego łażenia-pytania. Oni z fusów nie wróżą, informacje muszą uzyskać od ludzi

 6. Oni nie mają czasu kto będzie na necie siedział.

 7. X-X-X-X-X-----X-X-X

  Policjanci nie mają czasu. Pilnują schodów, żeby KOD nie składał wieńców.

 8. Pewnie student z prowincji jaki.

Kursy walut

 • USD 3.9769zł -0.83%
 • GBP 5.0142zł -0.36%
 • EUR 4.3543zł -0.41%
 • CHF 4.512zł -0.5%

Polub nas