690 680 960

Usłyszał huk i wyszedł na jezdnię. Znalazł nieprzytomnego mężczyznę, na którym leżał skuter

W krytycznym stanie trafił do szpitala mężczyzna, który uległ wypadkowi w trakcie jazdy na skuterze. Znalazł go mieszkaniec miejscowości, który najpierw usłyszał szybko jadący jednoślad, a następnie głośny huk.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po południu w miejscowości Bronice-Kolonia w gminie Nałęczów w powiecie puławskim. Służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku na lokalnej drodze, w którym uczestniczył mężczyzna jadący skuterem. Na miejscu interweniowała straż pożarna z OSP Bronice, policja oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Jak nas poinformowała podkom. Ewa Rejn-Kozak z Komendy Powiatowej Policji w Puławach, mieszkający w pobliżu mężczyzna w pewnym momencie usłyszał głośny huk. Ponieważ chwilę wcześniej słyszał też dźwięk szybko jadącego skutera, domyślił się, że mógł ulec on wypadkowi. Kiedy wyszedł na drogę zauważył leżącego na jezdni mężczyznę przygniecionego przez jednoślad.

Kierujący jednośladem 29-latek z gminy Borzechów w bardzo ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala. Od razu trafił na oddział intensywnej terapii. Pobrano od niego krew do badań na zawartość alkoholu. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku.

(fot. nadesłane – Radek)

8 komentarzy

 1. Odpocznie sobie jakiś czas.
  Tylko powinien mieć pamiątkę , jeśli był nawalony.

 2. 29 latek a dalej pustka po głowie hula. w tym wieku już powinien myśleć

 3. Krzysztof,, Ochota,,

  Wiadomo coś, czy chłopak żyje?

 4. niedługo się będą na hulajnogach zabijać, tylko nikt ich nie usłyszy

 5. A ten drugi co uciekł to gdzie jest?

 6. Piszecie głupoty nie wiadomo co się stało byli świadkowie? Tylko jeden który po dźwięku słyszał że pierdopęd jechał z zawrotną prędkością.

Kursy walut

 • USD 4.0181zł -0.04%
 • GBP 5.0458zł -0.27%
 • EUR 4.3303zł -0.07%
 • CHF 4.5913zł -0.25%

Polub nas