690 680 960

Urszulin: Dzieci jeździły rowerem po ciężarnej kotce. Zwierzę zdechło

Sześcioro dzieci z Urszulina znęcało się nad ciężarną kotką. Zwierzę zdechło a sprawą zajmie się sąd dla nieletnich.

Do zdarzenia doszło we wtorek na terenie szkoły w Urszulinie. Ze zgłoszenia anonimowego, które wpłynęło do policji wynikało, że na terenie szkoły dzieci biły i kopały ciężarną kotkę, a na koniec jeździły po niej rowerem.

Mimo interwencji weterynarza nie udało się ocalić życia zwierzęciu.

– Niezwłocznie po zgłoszeniu policjanci z Komisariatu Policji w Urszulinie przystąpili do czynności w tej sprawie. Potwierdzili, że co najmniej sześcioro uczniów szkoły w wieku 9-10 lat w poniedziałek znęcało się nad zwierzęciem – informuje kom. Bożena Szymańska z włodawskiej Policji.

Materiały dotyczące sprawy zostały w czwartek przesłane do Sądu Rejonowego w Chełmie – Wydział Rodzinny i Nieletnich.

2015-03-12 14:30:55
(fot. ilustr. lublin112.pl)

73 komentarze

  1. Zerżnęłabym bachorom tyłki pasem, aż by spuchły!!!! Od małego już ma w krwi bestialstwo!!! Urośnie to to samo matce zrobi jak kasy nie dostanie!!!

  2. No cóż ……dzieci z Urszulina i wszystko jasne. Znowu buractwo i wieśniactwo. Ale co się dziwić – przejdźcie się po byle chałupie na wiosce i zobaczycie jak traktuje się tam zwierzęta – jak przedmioty, rzeczy, często nie mają nawet imienia i nigdy nie były głaskane, dotykane. Więc o czym w ogóle mówimy – wieśniak nie zna pojęcia „inny członek rodziny” jak się mówi o zwierzętach w cywilizowanych miejscach. Jak tatuś z mamusią traktuję swoje zwierzęta tak i dzieciory traktują każde inne zwierzę. Wieśniakom powinno zakazać się posiadania zwierząt, wjeżdżania do miast – niech siedzą sobie na tej swojej ziami i ją robią – bo prymitywy do tego się tylko nadają.

  3. Jak bym dorwała tych małych sku…. to bym zrobiła z nimi to samo, a na koniec dała świniom na pożarcie.

Kursy walut

  • USD 4.33zł -0.5%
  • GBP 5.3242zł -0.23%
  • EUR 4.6816zł -0.09%
  • CHF 4.7205zł -0.62%

Polub nas