Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Uniknął zderzenia z innym autem. Ratował się ucieczką na pas zieleni (wideo)

Tym razem kierowcy, który na oblodzonej jedni nie mógł wyhamować, udało się uniknąć zderzenia z poprzedzającym pojazdem. Całość nagrała kamera.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 17 na al. Solidarności w Lublinie. Dokładnie na wjeździe do Lublina od strony Warszawy.

Kierowca jednego z aut na oblodzonej jezdni niebezpiecznie zbliżył się do jadącego przed nim pojazdu. Widząc, iż nie zdoła wyhamować, postanowił skręcić w lewo, aby uniknąć zderzenia.

Udało mu się to, jednak samochód wypadł z jezdni na pas zieleni. Całe zdarzenie nagrała kamera zamontowana w jadącym z tyłu pojeździe.

26 komentarzy

 1. Pytacie się wszyscy gdzie służby u Pana Żuka pod ratuszem żeby sobie nie rozbił czterech liter bo ma młodą żonkę ???

  • Tylko kompletne dzbany moga miec pretensje do sluzb. Lodowsko zrobilo sie w ciagu 30 minut po niespodziewanych opadach. Kto by pomyslal ze nie ma 24h dyzurow w odpalonych piaskarchach xD

   • Z tymi niespodziewanymi opadami bym nie przesadzał…

    • Spokojnie, nawalili. W Białymstoku dziwiłem się czemu piaskarki śmigają, jak jest +2. Godzinę później była „szklaneczka”.
     Wróżkę tam mają czy pracować im się chce?

   • jest coś takiego jak prognoza pogody i stacje meto więc nie p…. o niespodziewanych opadach śniegu pod koniec grudnia w zimie.
    zarządzanie drogami na niskim poziomie w tym mieście od dawna.

   • Przeca płacą za gotowość

 2. uciekł ha ha!!!! był w poślizgu !!! samochód przypadkowo opuścił sam jezdnię on miał tyle do gadana co żyd podczas swięta HANIUKOWEGO !

  • de…l za kółkiem i tyle, wielu dziś takich było nie zachowujących odstępu.
   na takim lodowisku chciał jechać drugiemu na zderzaku?

 3. Niedawno przemieszczając się ulica Prusa i Północna widzieliśmy że jezda z pługi piaskarek jeździ z opuszczonym pługiem lecz nic nie zbiera z tyłu solniczka nie odpalona i do tego na kapciu na oponie wleczonej ale tak będzie jak mają płatne z kilometra.

 4. Turbina gwizda, a kierowca …
  Były czasy, że nie było kontroli trakcji, ABSu i zimówek i się jakoś jeździło.

 5. POwskie pomioty nie solą bo nieekologicznie .

 6. „Niebezpiecznie zbliżał się do poprzedzającego pojazdu”,dobre i w wykonaniu redakcji i tego kierowcy pożal się boże.

 7. nie wygląda to na celowe działanie

 8. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

  Kierowca zupełnie bez wyobraźni,droga szeroka ,a ten jedzie z tyłu na zderzaku ,ja byłem w tym waszym mieście mieszczuchy i jeździłem tam gdzie był asfalt zaśnieżony,przy krawężniku,po martwych polach i dzięki temu jechałem pewniej i bezkolizyjnie,tak np drogą męczenników Majdanka w dół do fabrycznej

Dodaj komentarz