Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ulicami Lublina przejedzie parada samochodów i motocykli

Tak jak co roku, w ramach Lubelskiego Festiwalu Nauki, ulicami miasta przejedzie parada samochodów i motocykli. Będzie można podziwiać wiele ciekawych pojazdów.

W niedzielę na ulicach Lublina mieszkańcy będą mogli podziwiać paradę samochodów i motocykli. Całość organizuje Studenckie Koło Samochodziarzy Politechniki Lubelskiej, przy współpracy Studenckiego Koła Naukowego Inżynierii Materiałowej. Wezmą w niej udział pojazdy: zabytkowe, militarne, terenowe, jak też sportowe.

Przejazd rozpocznie się równo w południe z ul. Grottgera. Następnie uczestnicy skierują się przez: Al. Racławickie, Krakowskie Przedmieście, ul. 3-go Maja, ul. Radziwiłłowską, ul. Staszica, ul. Świętoduską, ul. Bajkowskiego, ul. Lubartowską, ul. Kowalską, Plac Zamkowy do al. Solidarności. Zawrócą na rondzie przy zamku, po czym wrócą ulicami: Wodopojną, Świętoduską, Bajkowskiego, Lubartowską, Królewską, Wyszyńskiego, Bernardyńską, Narutowicza, Peowiaków, Kołłątaja, Krakowskie Przedmieście, Lipową i M. Curie-Skłodowskiej.

Wydarzenie odbędzie się w ramach Lubelskiego Festiwalu Nauki.

(fot. Lubelski Festiwal Nauki/zdjęcie ilustracyjne)

4 komentarze

  1. O której godzinie start?