Piątek, 26 czerwca 202626/06/2026
690 680 960
690 680 960

Ul. Wileńska: Strażnicy miejscy idą na wojnę z parkującymi auta na pasie dla rowerów

Od rana dostajemy informacje od naszych Czytelników, że funkcjonariusze Straży Miejskiej uwzięli się za zaparkowane auta na pasie dla rowerów na ul. Wileńskiej. – Jest godzina 20 a patrol strażników jest ponownie w tym miejscu – czytamy w kolejnej wiadomości od Czytelnika.

56 komentarzy

  1. Zamiast ględzić ,że nie ma gdzie parkować to może by tak pofatygować się do spółdzielni w sprawie parkingu,a jak to nie pomoże to przecież niedługo są wybory

  2. I dobrze jej powiedział. On jest od pilnowania porządku.

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Sport

Polityka

Społeczeństwo

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia