690 680 960

Ul. Okopowa: Uniemożliwił jazdę pijanemu kierowcy. Ten doprowadził do kolizji i uciekł

W niedzielę po południu na ul. Okopowej doszło do kolizji dwóch pojazdów. Sprawca niewiele myśląc wysiadł z pojazdu i się oddalił.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 17 na ul. Okopowej. Przypadkowy świadek zauważył jak dwóch mężczyzn chwiejnym krokiem skierowało się do zaparkowanego opla. Obaj wsiedli do środka pojazdu z zamiarem odjechania. Świadek widząc to podjechał swoim pojazdem z tyłu, pod auto, uniemożliwiając kierowcy opla odjechanie z parkingu. Ten niewiele myśląc wrzucił wsteczny i wjechał w błotnik drugiego opla. Kierujący widząc co się stało uciekł z pasażerem z miejsca zdarzenia, w kierunku ul. Chopina.

Na miejsce wezwano patrol policji. Obecnie trwa ustalanie kierowcy auta.

Jak nam przekazał mężczyzna, który wezwał patrol policji, obaj mężczyźni byli pod widocznym działaniem alkoholu. Dłuższą chwilę zajęło im znalezienie kluczyków do pojazdu. Jak nam powiedział, zareagował ponieważ nie toleruje pijanych kierowców i lepiej, że doszło do kolizji z jego autem, niż ten pijany kierowca miałby komuś zrobić krzywdę na ulicy.

2015-03-01 19:30:51
(fot. lublin112.pl)

12 komentarzy

 1. czy to astra kombi

 2. repcia nie szkoda i tak rdza go zżera

 3. ujawnić dane bohatera który powiadomił policję niech inni co NIE TOLERUJĄ SB-ków mają okazje wykazać się bohaterskim czynem

  • llllllollllllll

   zeby ciebie ani twojej rodziny żaden pijany nie potrącił, albo pomagasz innym mówiac zgłaszając o pijanym kierownicy, albo idź się modlić- może to ci da pewniejszą ochrone przed pijusami

  • pijany czy debil?

 4. dobrze by bylo jakby ubezpieczalnia „docenila” starania -zresztą bardzo słuszne świadka który zachował siębardzo dobrze. Powinno być legalne przyzwolenie na obijanie mordy takim moczymordom. Kiedy nie wejde na 112 to pijany ile tego jeszcze będzie?

 5. Policja bierze z naszych podatków stosowne wynagrodzenie za pilnowanie pijaków, skoro nie potrafia zapewnic bezpieczenstwa pod sama prokuratura i komisariatem na okopowej. To zbedna dzialalnosc nalezy zamknac a placic obywatelom za donosy

 6. a może bohater chciał z czyjegoś OC sobie kasy wyciągnąć hę ? trzeba nie mieć wyobraźni by pijanemu własnym samochodem drogę zastawiać albo ?

 7. sam bym był pijany jakbym miał tyle Rdzy co ten pan w tym gracie

Kursy walut

 • USD 4.3254zł -0.52%
 • GBP 5.3279zł -0.59%
 • EUR 4.708zł -0.02%
 • CHF 4.7222zł 0.65%

Polub nas