Ul. Lubartowska: Miały zdobić, komuś przeszkadzały. Wyrwali kwiaty, wyrzucili na środek jezdni

Dzisiaj nad ranem, mieszkańcy ul. Lubartowskiej zastali obraz zniszczenia. Kwiaty, które zdobiły ulicę, zostały wyrwane z doniczek i wyrzucone na środek jezdni.

W piątek czytelnicy poinformowali nas o dewastacji roślin, które miały ozdabiać ul. Lubartowską. Nocą nieznane osoby wyrywały kwiaty z doniczek i rzucały na jezdnię. W ten sposób zniszczonych zostało wiele z zawieszonych na barierkach doniczek. W godzinach porannych roślinność została uprzątnięta.

-Leżały na środku ulicy, większość udało się z powrotem wsadzić w ziemię, jednak nie wiadomo czy się przyjmą – wyjaśniała nam nasza czytelniczka Iza.

Przypomnijmy, w 2015 roku Urząd Miasta postanowił zmienić wygląd ulicy, oraz jednocześnie sprawić, by miejsce to, także było atrakcyjne i przestało odstraszać. Na słupach powieszono skrzynki z kwiatami, ustawiono donice z roślinnością, pojawiły się też nowe nasadzenia na skwerach.

Następnie zamontowano metalowe poręcze, na których powieszono skrzynki z kwiatami. Dodatkowo wzdłuż ulicy ustawiono ławeczki, zachęcające do odpoczynku.

41

40

(fot. nadesłane)
2017-09-01 21:14:44

Zobacz również

47 komentarzy

 1. człowiek-kiełbasa

  Patola. Pracujący człowiek nie robi takich rzeczy, jedynie bezrobotnej (z wyboru) patologii do łbów przychodzą podobne pomysły. Z nudów srają wokół siebie i pod siebie.

 2. Trzeba ekrany akustyczne posadzić 4 metrowe pod prądem.

 3. Kamienice się walą i są w opłakanym stanie a Miasto to olało, tylko kwiatki w doniczkach stawia. Nic dziwnego że kogoś szlag trafił. A co z zawaloną kamienicą przy Targowej jakoś cisza.
  Miasto oraz ZNK mieli robić taki porządek i cuda z niszczejącymi budynkami a tym czasem po kontroli stwierdzili że nie mogą ujawnić wyników. Koniec będzie taki albo Prokurator albo ktoś im te kwiatki z ziemią wysypie pod gabinetami lub na głowy.

 4. Aby znaleźć gościa który kamienice pomalował to kamera się znalazła a teraz co? Nagle jej zabrakło ?

 5. paprykowy naleśnik

  A może by okamerować i puścić on line w necie z jednoczesnym nagrywaniem ?

 6. Kamienice remontować dla bydła , i tak zaraz obsrają i obszczą wszystko.

 7. normalni ludzie tez tam mieszkaja a ze tam to poprostu zrzadzenie losy jakby czlowiek zarabial po 10 klockow na miecha to mieszkania by na lubartowskiej nie kupowal… nie wsadzajcie wszystkich w 1 wor…

 8. NIKOGO NIE BRONIE ALE SPOJZCIE NA SIEBIE !!! JA CZY TY MOZE CIE STAC NA WSZYSTKO CO DO ZYCIA W MIARE POTRZEBNE ALE NIE KAZDY URODZIL SIE W BOGATEJ CZY DOBREJ RODZINIE , NIE KAZDY MA TALENT BYCIA LEKARZEM CZY PROFESOREM , MOZE TA POLS.. BIEDA ICH NISZCZY NIE MAJA NIEKTORZY ZA CO ZYC WIEC WSZYSTKO MOZE LUDZIOM ZNERWICOWANYM D OGLOWY PRZYJSC PROSTE I TYLE A SKORO MIASTO WIE ZE W TYCH DZIELNICACH TAK JEST TO PO CO STAWIAJ KWIATY ,LEPIEJ NIECH MIASTO POMOZE IM ODMALOWAC BLLOKI A NIE ZNISZCZA SOBIE TEGO CO ICH

 9. KRADNA OKRADAJA LUDZI??? A ZA CO MAJA ZYC DOPIERO MAJA PRACE JUZ NIE MAJA OD MLODEGO ZYJA NA NERWACH WIEC PIC CZASEM MUSZA BY ODSTSTRESOWAC NIE KAZDY Z NICH TEZ MA ZDOWIE DO CIEZKIEJ PRACY A LEKIEJ NIE OTRZYMAJA BO NIEKTORZY NIE MIELI ZA CO SZKOL POKONCZYC !! NIE ZYCZE NIKOMU BY ZOSTAL OKRADZIONY ALE W PEWNYM SENSIE ROZUMIE CHLOAPKOW !! WIEC SZACUN I DLA WAS CHLOPAKI NIE DAJCIE SIE .NAUCZMY SIE SZACUNKU DO KAZDEGO CZLOWIEKA A NAPEWNO KRZYWDY CI NIKT NIE ZROBI ,ALE JAK SIE PODNIESIE GLOWE DO GORY UDAJE PANICZA ITP I JESZCZE MINY POKAZUJE ALBO MA SIE 300 CZY 2000 ZL PRZY SOBIE A CHLOAPKOM DO PIWKA SIE NIE CHCE DORZUCIC 2 ZL TO SIE MSZCZA I TYLE ,A POTEM POBILI ALBO COS..

 10. DAC IM PRACE TROCHE GROSZA A BEDZIE INACZEJ NIKT NIKOGO NIE BEDZIE ZACZEPIAL OKRADAL CZY KOPAL W BYLE CO . PRACA PRACA I SZACUN DO KAZDEGO KTO BY KIM NIE BYL

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7699zł 0.62%
  • GBP 5.1002zł -0.2%
  • EUR 4.5473zł -0.02%
  • CHF 4.2291zł 0.17%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL