690 680 960

Ul. Janowska: Auto wpadło do rowu. Dwie osoby trafiły do szpitala ZOBACZ MOMENT WYPADKU

Od rana na drogach miasta i regionu panują trudne warunki do jazdy. Na ul. Janowskiej doszło do kilku zdarzeń drogowych. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Kierowcy od rana alarmują, że ul. Janowska pokryta jest miejscami cienką warstwą lodu. Doszło tam do kilku groźnych zdarzeń drogowych.

Na wysokości stacji autogazu przy ul. Janowskiej, auto osobowe jadące w kierunku ul. Krężnickiej, wpadło do przydrożnego rowu i uderzyło w betonowy przepust. Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja. Jak wstępnie ustalono, peugeot prowadzony przez 42-latkę, wpadł w poślizg a następnie auto zjechało do przydrożnego rowu i uderzyło w betonowy przepust po czym obróciło się.
 


 
Dwie osoby podróżujące pojazdem, kierująca oraz pasażerka, trafiły do szpital. Ruch w rejonie zdarzenia dobywa się z utrudnieniami. Na miejscu pracują funkcjonariusze lubelskiej drogówki.

Przed godziną 8 na ul. Janowskiej do rowu wpadły jeszcze trzy inne pojazdy – informują Czytelnicy. Apelujemy o rozwagę za kierownicą, na ul. Janowskiej miejscami jest cienka warstwa lodu.(fot. Nadesłane)
(fot. Mariusz)

2016-02-12 08:49:58
(fot. lublin112, nadesłane, Mariusz, wideo Abaks System)

44 komentarze

 1. Kiedyś w tym samym miejscu jechałem za babinką która była zajęta rozmową z koleżanką i w ostatniej chwili zauważyła, że jedzie do rowu 🙂 ale tamta miała więcej szczęścia i było wtedy ciepło co też jej pomogło.

 2. szybka kobieta w pięknym samochodzie

 3. Gdzie służby drogowe?? Jadąc dzisiaj też się ślizgałem na mieście. A te rowy przydrożne to chyba wymysł chorego projektanta dróg.

  • tam niema kanalizacji to sa rowy odplywowe buraku jakby niebylo to bys caly czas po kaluzy jechal

  • miro frajerze jakby nie te rowy to juz nie jeden pieszy by tam zginął. Jesteś głupi i tyle. Matka rozum Ci z ojcem zabrała.

 4. Nie ma drogowców jak jest ślisko jak śnieg pada to po co te debile w lubelskim ratuszu

 5. nie wiecie jak było to się nie odzywajcie. dziewczyna wpadła w zakręt i walczyła przed czołówką. filmik pokazuje końcowy efekt. wasze hejty są okropne

  • Jak to „wpadła w zakręt” po prostu pani nie wyrobiła na zakręcie, bo jechała zbyt szybko. Czy ja jestem hejterem tylko dlatego, że od początku punktuję głupotę i brak doświadczenia za kółkiem? Proponuję spotkanie w 4 oczy i (niezbyt wolną) przejażdżkę po śliskim moim autem w moim, i Twoim w twoim wykonaniu. Może być w ośrodku doskonalenia techniki jazdy przy WORD… żebyś nie stworzyła zagrożenia dla postronnych Cecylio.

 6. Abdul z Lublina/ k. Świdnika

  Blachy LU? Kolejny „mistrz” kierownicy z dużego miasta. Hahaha

 7. na bank wina kierowców MPK

 8. Ulica Janowska to tor wyścigowy dostępny dla każdego bez biletu wstępu. Długie kawałki prostej kuszą do wciśnięcia gazu bo …skoro policji nigdy tam raczej nie ma to mozna depować. Zeby przejść na druga stronę trzeba mieść dużo szczęścia. Ale cóż nie tylko obcy dają czadu. Tubylcy w Citroenach Xsara Kombi z bocznej Janowskiej też nie mogą jechać 50 jak każe Pan Bóg tylko na zakręcie wyprzedzają. Co tam – myślą… a ja myślę, że wcale nie myślą bo w mózgu styropian i tyle, zero rozumu. Jednym Bozia dała a drugim zabrała i ląduje sie w rowie. Dobrze jednak że na Janowskiej są te rowy które jednak chronią pieszych.

Kursy walut

 • USD 4.4492zł -0.93%
 • GBP 5.461zł 0.08%
 • EUR 4.685zł -0.09%
 • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin