Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Gospodarcza: Peugeot potrącił pieszego na przejściu AKTUALIZACJA

Starszy mężczyzna przechodzący przez jezdnię został po południu potrącony przez samochód osobowy. W poważnym stanie trafił do szpitala.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 17:30 na ulicy Gospodarczej w Lublinie. W okolicach kościoła, pieszego potrącił samochód osobowy. Jak ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, starszy mężczyzna przechodził przez przejście dla pieszych. Gdy znajdował się już na jezdni wjechał w niego osobowy peugeot.

Pieszy upadł na jezdnię uderzając głową w asfalt. Został przez pogotowie ratunkowe przetransportowany do szpitala. Jak informują lekarze, stan mężczyzny jest poważny.

Kierujący pojazdem mężczyzna był trzeźwy. Policja ustala przyczyny i okoliczności wypadku.

AKTUALIZACJA 11.10.2014

Jak się okazało, winę za zdarzenie ponosi pieszy, który wtargnął na jezdnie nie upewniwszy się, czy nie nadjeżdża żaden pojazd. Kierujący autem 32-latek, nie był w stanie zahamować. Dodatkowo pieszy znajdował się pod wpływem alkoholu, badanie wykazało u niego blisko 1,6 promila.

Ul. Gospodarcza: Peugeot potrącił pieszego na przejściu  AKTUALIZACJA

(fot. nadesłane)
2014-10-10 19:22:30

23 komentarze

  1. I całe tatary sie zleciały oglądać. Fuuu :/

  2. Na tym przejściu ciężko zauważyć pieszego ponieważ przy samym przejściu rosną dwie nikomu nie potrzebne topole.
    Może czas je wyciąć?

  3. Na Tatarach to przecież wydarzenie roku mieli okazję coś zobaczyc

  4. ale pieprzenie o ile znam przepisy to pieszy pijany czy ślepy na pasach ma pierwszeństwo a kierowcy mają szczególny obowiązek udzielenia mu pierwszeństwa

  5. ten czlowie k po wypadku nie moze sie ruszac