Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Głuska: Wyprzedzanie na dwóch przejściach dla pieszych, czyli bezmyślność pirata drogowego

Czwartkowe nagranie pirata drogowego może zmrozić krew w żyłach; wyprzedzanie na dwóch przejściach dla pieszych i na łuku drogi. Taki wyczyn zarejestrowała zamontowana kamera w jednym z pojazdów jadących ul. Głuską.

Na filmie widać jak zza auta nagle wyjeżdża pojazd, który wyprzedza na przejściu dla pieszych. Kierowca czarnego samochodu czuje się jak na prostej toru wyścigowego. Łącznie wyprzedza kilka pojazdów, w międzyczasie manewr kontynuuje na drugim przejściu dla pieszych i na łuku drogi. Kierowca kończy wyprzedzanie przed skrzyżowaniem z ul. Strojnowskiego.

Trudno sobie wyobrazić, co mogłoby się stać, gdyby z naprzeciwka nadjechał inny pojazd lub na przejściu znalazłby się pieszy.

Wyprzedzanie na przejściu dla pieszych to jedna z przyczyn potrąceń. Do groźnych zdarzeń dochodzi właśnie podczas wyprzedzania na przejściu lub omijania auta, które zatrzymało się aby przepuścić pieszych.

Apelujemy o rozsądek za kierownicą i więcej wyobraźni.

Ul. Głuska: Wyprzedzanie na dwóch przejściach dla pieszych, czyli bezmyślność pirata drogowego

2014-08-28 22:52:08
(fot. wideo nadesłane)

21 komentarzy

  1. JAK widze że ktoś ma rejestrator waucie od razu zatrzymuje gnoja siłą i tłukę szybę. Nikt nie będzie nagrywać mojego BMW bez zezwolenia i na mnie donosić. Malują te znaki jak idioci a potem sie dziwią że ludzie lamią przepisy

    • haha ale cymbał z Ciebie muszę sobie kupić taki rejestrator jak widać można jeszcze na nim zarobić

  2. Chamstwo w państwie ! Społeczniaki …