690 680 960

Ul. Abramowicka: Wsiadła za kierownicę po alkoholu. Miała promil w organizmie

Dzisiaj w nocy na ul. Abramowickiej została zatrzymana nietrzeźwa kobieta kierująca hondą. Badanie alkomatem wykazało u niej promil alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 3 w nocy na ul. Abramowickiej w Lublinie. Patrol policji zatrzymał do kontroli auto osobowe marki Honda. Za kierownicą pojazdu siedziała kobieta, której zachowanie wskazywało, że może znajdować się pod wpływem alkoholu.

Badanie alkomatem wykazało w jej organizmie 1 promil. Teraz kobieta odpowie przed sądem za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Dodatkowo mundurowi ustalają czy uszkodzenia ujawnione na pojeździe powstały w czasie kiedy kierująca jechała będąc po alkoholu.

2015-11-06 14:43:42
(fot. Nadesłane)

6 komentarzy

 1. Po szybkim procesie podac do publicznej wiadomosci dane, tak jak w przypadku niejakiego pana Tomka.
  Btw- W lokalnych gazetach przydalaby sie rubryka „pijani za kolkiem w ciagu ostatnich 30 dni”. I punkcik za punkcikiem kazdy wydrukowany. Pytanie czy by szpalt starczylo…

 2. Znowu głośno o Abramowickiej… Tym razem żaden słup nie ucierpiał …. Powinien stać na tej ulicy patrol drogówki 24h/dobę , a nie tylko dwa dni po śmiertelnym wypadku…

 3. Szanowny Mieczysławie – gdyby w każdym miejscu gdzie dochodzi do wypadków z winy przygłupich kierujących chcieć postawić patrol drogówki, to szeregi dzielnych policjantów musiałyby się powiększyć do rozmiarów naszych niewątpliwie bohaterskich misjonarzy afgańskich.
  Nie lepiej to się modlić o rozum dla najgłupszych? 🙂

 4. to dzisiaj juz byla noc? chyba przespalem a mam do pracy na noc

 5. czemu nikt jej kluczykow nie zamrozil albo nie dal psu do pilnowania ? przeciez w telewizorze pokazuja, ze tak trzeba robic !

Kursy walut

 • USD 4.3354zł 0.21%
 • GBP 5.369zł 0.8%
 • EUR 4.7239zł 0.34%
 • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas