Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

Ukrywał się od 17 lat. Wpadł w ręce kryminalnych, bo zza lodówki wystawał mu brzuch

Poszukiwacze z KWP w Lublinie w tym tygodniu zatrzymali w Łodzi 63-latka. Mężczyzna poszukiwany był 4 listami gończymi. Próbował jeszcze w ostatniej chwili ukryć się przed funkcjonariuszami w kuchni, jednak zdradził go wystający zza lodówki brzuch.

Funkcjonariusze z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie przy wsparciu kryminalnych z KPP w Krasnymstawie ustalili, że poszukiwany 4 listami gończymi 63-latek przebywa obecnie w Łodzi. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od 17 lat, między innymi poza granicami kraju.

– Na początku tygodnia poszukiwacze z KWP w Lublinie wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób KWP w Łodzi zatrzymali 63-latka. Mężczyzna został zatrzymany na terenie Łodzi i był zaskoczony wizytą policjantów. Próbował jeszcze w ostatniej chwili ukryć się przed funkcjonariuszami w kuchni, jednak zdradził go wystający zza lodówki brzuch – relacjonuje podkomisarz Kamil Karbowniczek z KWP w Lublinie.

Mężczyzna poszukiwany był od 2006 roku m.in. za dwa rozboje, kradzież z włamaniem i oszustwo. Okazało się, że ma do odsiadki łącznie blisko 10 lat pozbawienia wolności. Listy gończe wystawił za nim Sąd Rejonowy w Krasnymstawie.

– We wtorek 63-latek pochodzący z powiatu krasnostawskiego trafił do aresztu śledczego w celu odbycia orzeczonej kary pozbawienia wolności – dodaje podkomisarz Kamil Karbowniczek.

Wszelkie informacje na temat osób poszukiwanych, sprawców przestępstw i ukrywających się przed polskim wymiarem sprawiedliwości, można przekazywać bezpośrednio policjantom z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie pod tel. 798 003 676.

12 komentarzy

 1. Kozak 17 lat się ukrywać.

 2. Czyli Lewandowska ma racje – bądź fit. 🙂

 3. Trzeba dbać o formę, nadwagą to zło.

 4. Miszcz.

  • Kierownik Jacek

   Faktycznie, swoje ugrał. Trafić do ancla na 10 lat w wieku lat 46., a 63. to jednak jest różnica. Po 40. można jeszcze delektować się życiem, po 60. ważniejsza jest opieka medyczna pod ręką i posiłki o stałych porach.

 5. Chłop z Charlęża

  To wina brzucha za bardzo wystawał hahahahah?

 6. Jak Czarnka i Sasina będą szukali to też niech zwracają uwagę na opasłe wystające brzuchy.

 7. Czyli musiał mieć brzuch jak Terlecki czy Kaczyński

  • Najlepszy był czarnek, co mówił, że dziewczynki są za grube, nie dzieci dziewczynki a sam ma bęben taki, że guzik od spodni wystrzeli jak nabój

 8. PiS totalną opozycją ha ha

  PiS o swoich dba, więc brzuch nie dziwi.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo