Czwartek, 22 lutego 202422/02/2024
690 680 960
690 680 960

Ukradł ubrania w sklepie, miał też trzy skradzione rowery (zdjęcia)

Świdniccy policjanci zatrzymali mężczyznę, który został ujęty na kradzieży ubrań w jednym ze sklepów na terenie Świdnika. Jak się okazało w trakcie policyjnych czynności, 23-latek ma na sumieniu również kradzież trzech rowerów.

Przedwczoraj świdniccy policjanci otrzymali informację o kradzieży na terenie jednego ze sklepów w Świdniku. Za linią kas został ujęty mężczyzna, który do plecaka i torby spakował ubrania oraz bieliznę na kwotę ponad 2400 złotych, a następnie opuścił sklep nie płacąc za towar.

– Okazał się nim 23-letni mieszkaniec Świdnika. W toku prowadzonych czynności policjanci udowodnili mu również kradzież dwóch rowerów o wartości 2000 złotych na terenie miasta oraz jednego, którego dokonał w innym powiecie – informuje aspirant sztabowy Elwira Domaradzka ze świdnickiej Policji.

Mężczyzna przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów. Wkrótce za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Ukradł ubrania w sklepie, miał też trzy skradzione rowery (zdjęcia)

fot. Policja Świdnik

8 komentarzy

  1. Dlaczego psy prześladują dobrych chłopaków?

    • Ty będziesz następny. Już dawno powinienieś dołączyć do reszty zombiaków co siedzą w klatkach.

  2. Dziadek ze Slamsowa ®

    No i co z tego, że miał też trzy skradzione rowery… on je krótkotrwale użytkował

  3. Ręce i nogi łamać złodziejom.

  4. Jak wyjdzie z pierdla ,o ile tam wogóle trafi ,na pewno bedzie zresocjalizowany i nie będzie już kradł .Pójdzie do pracy i bedzie przykładnym obywatelem .Ja nie mam co do tego wątpliwosci ….

  5. We wsidniku same odpady?

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo