Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ukradł torebkę w lokalu w Okunince. Wpadł, bo nagrały go kamery

Policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży torebki w jednym z lokali rozrywkowych w Okunince. Złodziej wpadł, bo nagrała go kamera monitoringu.

Policjanci z Lublina pełniący służbę w Okunince zatrzymali sprawcę kradzieży torebki z zawartością portfela, dokumentów, kart bankomatowych, pieniędzy i innych przedmiotów, do której doszło w miniony weekend w jednym z lokali rozrywkowych w Okunince.

Mieszkanka powiatu łukowskiego oszacowała straty na 900 zł. Mundurowi bardzo szybko po zgłoszeniu ustalili sprawcę kradzieży. Mężczyzna został zarejestrowany przez kamery monitoringu. Złodziejem okazał się 21-letni mieszkaniec powiatu zamojskiego, pracujący nad Jeziorem Białym.

W chwili zatrzymania mężczyzna był nietrzeźwy. Gdy 21-latek wytrzeźwiał usłyszał zarzuty kradzieży i zobowiązał się do naprawienia wyrządzonej szkody. Zgodnie z kodeksem karnym za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. pixabay.com – ilustracyjne)

3 komentarze

  1. Okuninka to nie miejscowość, to stan umysłu.

  2. Ludziska nie jedzta tam bo tam fatum wisi!

  3. 30 tyś ludzi nad tym jeziorem niby wypoczywa, wystarczy przejść w około i popatrzeć siedzących nad woda z butelka piwa w ręce a później popatrzeć na puste kible czyli gdzie to towarzystwo leje ?