Ukradł spod sklepu samochód. Po chwili uderzył w drzewo

O tym że wystarczy chwila nieuwagi, by stracić swoją własność, przekonał się mieszkaniec gminy Leśna Podlaska. Zostawił auto z uruchomionym silnikiem i poszedł do sklepu.

W sobotę pod jeden ze sklepów w miejscowości Nowa Bordziłówka w powiecie bialskim podjechał mieszkaniec gminy Leśna Podlaska. Zamierzał szybko dokonać drobnych zakupów, dlatego też pozostawił przed sklepem swoje subaru z uruchomionym silnikiem. Gdy po chwili wyszedł ze sklepu, auta już nie było.

Okazję wykorzystał złodziej, który wskoczył do samochodu i ruszył przed siebie. Jednak ucieczka kradzionym pojazdem się nie powiodła. Po chwili uderzył w drzewo i pozostawiając rozbite auto, oddalił się z miejsca zdarzenia.

Subaru zostało poważnie uszkodzone. – W samochodzie została wybita tylna szyba, wgnieciony dach, wgniecione i porysowane różne elementy karoserii – wyjaśnia kom. Jarosław Janicki z Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej. Właściciel oszacował straty na 15 tysięcy złotych. Złodzieja szuka teraz policja.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2016-02-01 20:39:19

12 komentarzy

 1. a mi sie wydaje ze ktoś nie lubi tej marki i wsiadając do auta juz miał świadomość, że chce go roz********* o najbliższe drzewo 🙂 swoją drogą brawo dla właściciela za beztroskę

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.6759zł -0.17%
  • GBP 5.204zł 0.32%
  • EUR 4.4723zł -0.17%
  • CHF 4.1043zł -0.1%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie
  Food trucki przyjadą do Świdnika