Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Ukradł rower, a potem tłumaczył, że to prezent od siostry

Biłgorajscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który ukradł rower na terenie Biłgoraja. Podczas zatrzymania 53-latek tłumaczył, że dostał jednoślad w prezencie od siostry.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 17 w Biłgoraju. Do policjantów zgłosiła się 32-latka z Biłgoraja, która poinformowała mundurowych, że została okradziona.

Poszkodowana relacjonowała, że rano pojechała do pracy rowerem i pozostawiła go pod budynkiem, niestety w żaden sposób nie zabezpieczyła jednośladu. Po zakończonej pracy okazało się, że jej rower zniknął. Wartość straty wyceniła na kwotę 600 złotych.

Kryminalni w ciągu niespełna godziny od zgłoszenia na terenie miasta zatrzymali sprawcę kradzieży. Okazało się, że to 53-letni mieszkaniec Biłgoraja. Mężczyzna upierał się, że rower należy do niego, a otrzymał go w prezencie od siostry.

Mundurowi sprawdzili numery identyfikacyjne jednośladu i okazało się, że jest to rower należący do zgłaszającej. Kobieta odzyskała swój jednoślad. 53-latek jak ustalili policjanci był nietrzeźwy. Miał w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd. Za popełniony czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Biłgoraj)

11 komentarzy

 1. A co do tego wszystkiego ma fakt, że złodziej czy paser roweru był pijany? Ja też mam rower. Mam samochód. Mam telewizor. Mam lodówkę i pralkę. I bywam pijany. Ale co z tego, że się upijam?

  • Nic dziwnego, że piszesz takie bzdury sam ze sobą odpowiadając na własne komentarze. To normalne u takiego alkoholika jak Ty.

   • Uzupełnienie, czy rozwinięcie wypowiedzi to nie jest rozmowa z samym sobą. Jeżeli ma się do powiedzenia coś więcej niż tylko, że ktoś jest głupi, to wypowiedź może być bardziej złożona.

   • Podejrzanie dużo osób dyskutuje z tym pijakiem. Nawet Ty to zrobiłeś. Zwykły alkoholik jakich wiele, ale nie znam innego, którego by tak wiele osób obrażało.

  • I teraz doczytałem, że ten złodziej jechał po pijaku tym rowerem, a to zmienia postać rzeczy. Jechać po alkoholu nie wolno. Ja się upijam, ale potem od samochodów i rowerów trzymam się z daleka.

 2. jaki złodziej lub polityk:D przyzna się w prost..tak ukradłem:D

 3. Ale źe jeszcze nie sprzedał lub do lombardu nie oddał??

 4. Dziwię się ludziom. Rozumiem, że złodziej się cieszy, że jedzie sobie po pijaku kradzionym rowerem i że piszą o nim w internecie, ale czy warto dla takiej zabawy spędzać ze 2 lata za kratkami? Moim zdaniem, nie, ale co kto lubi. Widać dziadkowi to pasuje.

 5. Dobrze, że złapali złodzieja, ale podejrzewam, ze typ tyle rowerów ukradł bezkarnie, że i tak jest do przodu.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo