690 680 960

Ukradł dwa piwa, groził pozbawieniem życia i spaleniem. Teraz ma czas na przemyślenie swojego zachowania

Najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie 35-latek, który najpierw ukradł dwa piwa, a potem groził pozbawieniem życia i spaleniem. Wkrótce jego postępowanie oceni sąd. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

W minioną sobotę policjanci z Terespola otrzymali zgłoszenie o rozboju na szkodę pracownicy sklepu. Do zdarzenia doszło na terenie gminy Terespol. Z relacji zgłaszającej wynikało, że sprawca był agresywny i awanturował się. Powodem agresji był fakt, że kobieta nie chciała sprzedać piwa nietrzeźwemu już klientowi. Po chwili agresywny klient odepchnął ją, a kiedy kobieta przewróciła się, zabrał ze sklepu dwie butelki piwa i wyszedł. W trakcie zdarzenia groził jej również pozbawieniem życia.

Na miejsce natychmiast skierowani zostali mundurowi, którzy potwierdzili zdarzenie jak też ustalili personalia mężczyzny podejrzewanego o ten czyn. Okazało się, że jest to 35-letni mieszkaniec tej samej gminy. Zatrzymali też mężczyznę nim ten zdążył wrócić do domu.

Jak się okazało, 35-latek po wyjściu ze sklepu poszedł na pobliską posesję, gdzie bez powodu zaczął szarpać będącego tam pokrzywdzonego. Jemu również groził pozbawieniem życia, jak też spaleniem budynków. Nie chciał też opuścić posesji pomimo wielokrotnych żądań właściciela.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. 35-latek został już doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Wczoraj wobec mężczyzny Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek policji i prokuratury zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Biała Podlaska)

4 komentarze

  1. Wyborca fatalnej opozycji.

  2. Jak dla jednego, czy trzech browców grozi się komuś śmiercią tzn. to jest już samo dno patologi w ponoć katolickim kraju. Normalnie zapominają o stosownym paragrafie w ich (podobnież świętym) Dekalogu.

  3. grypsować nie bedzie napewno , a wazelina sie przyda

Kursy walut

  • USD 4.0181zł -0.04%
  • GBP 5.0458zł -0.27%
  • EUR 4.3303zł -0.07%
  • CHF 4.5913zł -0.25%

Polub nas