Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Uderzył w tył skręcającego pojazdu, był nietrzeźwy. Do szpitala trafiły dwie osoby (zdjęcia)

Wczoraj po południu w Cycowie doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Do szpitala trafiły dwie osoby, jeden z kierowców był nietrzeźwy.

Do wypadku doszło w poniedziałek 7 czerwca w Cycowie w powiecie łęczyńskim. Służby ratunkowe przed godziną 16 otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów.

Policjanci ustalili na miejscu, że 45-letni mieszkaniec gminy Cyców kierujący pojazdem marki Volvo nie zachował należytej odległości od pojazdu poprzedzającego marki Volkswagen, którego kierowca wykonywał manewr skrętu w lewo. W wyniku tego najechał na tył skręcającego pojazdu.

Do szpitala został przewieziony mężczyzna kierujący volvo oraz pasażerka z tego pojazdu. Jak się okazało 45-latek miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. 53-letni mieszkaniec Lublina, kierujący pojazdem ciężarowym był trzeźwy. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku. Wkrótce postępowanie kierowcy volvo oceni sąd.

(fot. OSP KSRG Cyców)

8 komentarzy

  1. Gdyby to zdarzyło się przed PdP, to czytalibyśmy, że to efekt nowych przepisów. I co któreś zdarzenie (1 na 10 czy 1 na 100) będzie można w ten sposób opisać, bo i ślepej kurze trafi się czasem ziarno. Tylko, że jeżeli 95% zdarzeń dzieje się z winy nieuwagi kierującego, to dlaczego ten odsetek w przypadku zdarzeń na PdP miałby być inny?

  2. Jakby odbił na lewo i powiedział ze wyprzedzał, to byłaby wina ciężarówki!

  3. Jednego pijaczyny mniej na drogach..przynajmniej na jakis czas…;)

  4. Zaboli patola naprawa chińczyka

  5. Za jazdę po pijaku na pręgierz i przykładna chłosta!!!

  6. Jak miał uważać skoro był pijany 🙂

  7. Jeżeli to Volvo jest 1,6 Diesel jestem zainteresowany kupnem w tym stanie.

Z kraju