690 680 960

Uderzył w motocyklistę lanosem i odjechał. 72-latek w chwili zatrzymania był nietrzeźwy

Wczoraj w Urszulinie doszło do zderzenia pojazdu osobowego z motocyklem. Kierujący osobówką odjechał z miejsca zdarzenia i pojechał do sklepu. 72-latek w chwili zatrzymania miał pół promila alkoholu w organizmie.

W czwartek rano na skrzyżowaniu ulicy Lubelskiej i Szkolnej w Urszulinie doszło do zderzenia pojazdu osobowego z motocyklem. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Policjanci ustalili wstępnie, że kierujący motocyklem marki Honda jadąc w kierunku Włodawy rozpoczął manewr skrętu w lewo. Wyjeżdżający z ulicy Szkolnej 72-latek nie udzielił pierwszeństwa przejazdu motocykliście i uderzył w jego lewy bok. Motocyklista się przewrócił, a kierujący lanosem odjechał z miejsca zdarzenia i pojechał do sklepu. Tam zatrzymali go mundurowi.

Jak się okazało, od mężczyzny wyczuwalna była wyraźna woń alkoholu. Po zbadaniu go alkomatem wyszło na jaw, że 72-latek miał w organizmie ponad pół promila alkoholu.

Zatrzymano mu już uprawnienia do kierowania. Niebawem za swoje czyny odpowie przed sądem. Kierujący motocyklem 40-latek trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

(fot. Policja Włodawa)

9 komentarzy

 1. Ludzie chcą wykorzystać ostatnie miesiące na promocji. Jeszcze wszystkie wykroczenia oraz przestępstwa drogowe są półdarmo.

 2. Cieee chorobaaaa !!!

  Z tego wszystkiego najbardziej obrzydliwe jest to, że nie interesując się losem potrąconego, tchórz dał w długą.
  Sąd powinien stosownie to wycenić w wyroku.

  • Lanosa mu zabrać!!!! Wypity dziadek nawet nie zauważył motocyklisty. Dostanie zakaz, zawiasy i regres co chyba najbardziej bolesne

 3. „nie udzielił pierwszeństwa przejazdu motocykliście” – no to zaraz poczytamy o bzdurnych przepisach i pierwszeństwie na cmentarz, Świętej Krowie itp.

 4. Może byłoby dla wszystkich bezpieczniej, gdyby motocykliści też jeździli po chodnikach. Motocykl jest w czymś gorszy od roweru?

 5. Franek,to raczej piwo w sklepie było za pół darmo i tak się do tegoż sklepu spieszył

 6. Do Viewer chorobaaa,q kto to teraz interesuje się losem człowieka,ja dziesięć lat żyje w prześladowaniu na wsi w gminie radecznica w powiecie zamojskim.Miescowa policja kazała mnie prześladować ludziom w całej gminie,bo mam nienormalny wygląd i to nie jest ważne, że ja pracuję zawodowo i nikt mi renty nie da na silne bóle głowy,, najważniejsze i najfajniejsze jest dla policji i dla ludzi w tej gminie, że nie mam znajomości i nikt mi nie pomoże na policji ani w zadnym urzędzie ,no i można mnie zastraszać, ubliżać, jeździć po mojej posesji,nie pozwalać chodzić do sklepu ,nawet na wsi na ulicę nie mogę wyjść i pójść na autobus do pracy, nawet na własne pole nie mogę pójść,a policja nic prześladowcom nie robi ,bo to ich koledzy i znajomi.Najwazniejsze są w życiu znajomosci, dzięki nim się żyje

 7. Było i pobicie i grożenie pobiciem ,jak raz tego głównego prześladowcę odepchnąłem w obronie własnej i leżał nieprzytomny ,to się bałem , że pójdę do więzienia ,bo policjanxi powiedzieli, że zamkną mnie za wygląd i że ludzie bardzo dobrze mi robią , że mnie prześladują,bo mam zły vwyglad

 8. I jakby ten nietrzezwy 72 latek był z rodziny jakiegoś miejscowego policjanta albo był by konfidentem policyjnym,to by w ogóle nie było artykułu na lublin112.U nas taki jeden nieuczciwy konfident , donosił fałszywie na policję i tak kogo chciał to uchronił od kary,a z niewinnego człowieka mógł zrobić bezkarnie przestępcę ,aż w końcu sprawiedliwość go dosięgła-majstrowal przy nielegalnie posiadanej broni , broń wypaliła i go zabiła

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku
Dożynki w Mieście czyli Dożynkowy Jarmark Lubelski
I Ogólnopolski Bieg Ariański na Nartorolkach
Trwają zapisy do CITY TRAIL!