690 680 960

Uderzył w drzewo i dachował. 26-latek był nietrzeźwy, jego „wyczyn” zarejestrowała kamera (wideo)

Nietrzeźwy 26-latek wsiadł za kierownicę volvo i doprowadził do dachowania pojazdu na jednej z ulic Włodawy. Moment zdarzenia zarejestrowała jedna z kamer monitoringu.

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek około godziny 21:30 na jednej z ulic Włodawy. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego marki Volvo.

Na miejscu ratownicy zastali leżący na dachu samochód. Mężczyzna kierujący autem relacjonował policjantom, że jadąc jedną z ulic Włodawy, zauważył jak z chodnika na jezdnię wbiegł mu pies, a on w celu uniknięcia zderzenia gwałtownie skręcił kierownicą, następnie po chwili „dachował”.

Zapis z monitoringu miejskiego uwiecznił rzeczywisty przebieg zdarzenia. Na nagraniu widać jadący pojazd marki Volvo, który w pewnym momencie zbliża się do prawej krawędzi jezdni, mija skrzyżowanie po czym najeżdża na krawężnik i uderza w drzewo. Badanie alkomatem wykazało u 26-latka blisko promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Wkrótce mężczyzna odpowie przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

(fot. wideo nadesłane Szymon\wideo Policja Włodawa)

12 komentarzy

  1. ,,Badanie alkomatem wykazało u 26-latka blisko promil alkoholu w wydychanym powietrzu.”
    A szczur 0,7 i nie walnął w drzewo – lata wprawy ale synka PO 2,7 pewnie zrobił.

Kursy walut

  • USD 4.2234zł 0.19%
  • GBP 5.2146zł 0.14%
  • EUR 4.5294zł 0.11%
  • CHF 4.6758zł 0.27%

Polub nas