690 680 960

Uderzył ochroniarza pięścią w twarz, groził zabójstwem. Obywatel Ukrainy trafił do aresztu

Na początku tygodnia w jednym ze sklepów w Hrubieszowie doszło do kradzieży rozbójniczej. Zatrzymany obywatel Ukrainy stanie wkrótce przed sądem, grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

W środę Sąd Rejonowy w Hrubieszowie na wniosek Policji i Prokuratury zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy wobec 36-letniego obywatela Ukrainy.

Mężczyzna na początku tego tygodnia w jednym ze sklepów na terenie Hrubieszowa dokonał kradzieży rozbójniczej. Policjanci ustalili, że mężczyzna najpierw zabrał towar ze sklepowych półek, a potem szarpał się z ochroniarzem. Na koniec zadał mu ciosy pięścią w twarz, kopał i groził zabójstwem.

Po zatrzymaniu agresywny mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Obywatel Ukrainy usłyszał już zarzuty, za które kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

9 komentarzy

 1. Nie będzie dla niego taryfy ulgowej.

 2. Kolejny obcy bandyta, won z nimi na Krym! Do Ruskich!

 3. Sfołocz!!! ….. Żeby być poprawnym politycznie.

 4. won do siebie ukraiński pasożycie

 5. To że jest gościem w naszym kraju nie upoważnia jego aby kradł i bił naszych.My Polacy pozwalamy jemu zarobić a on odwdzięcza się złodziejstwem i bandyctwem. Do celi bandziora a tam już zrobią z nim porządek

 6. Gdyby Polak tak postąpił na Ukrainie to na bank w trumnie by go deportowali.

  • Sytuacja taka sama jak kiedyś nasi sławetni „Rodacy” na zachodzie. To się karma nazywa my okradaliśmy i terroryzowaliśmy Niemców teraz Ukraincy wykończą Nas :(.

 7. Niech tylko banderowiec trafi pod cele do ziomali.

 8. niewpuszczajcie wiecej tego b.d..a ze wschodu, bedzie jak na ukrainie

Kursy walut

 • USD 4.33zł -0.5%
 • GBP 5.3242zł -0.23%
 • EUR 4.6816zł -0.09%
 • CHF 4.7205zł -0.62%

Polub nas