690 680 960

Uderzył motocyklem w znak. Był pod działaniem alkoholu, ma aktualny zakaz kierowania pojazdami (zdjęcia)

Znanych jest więcej szczegółów wczorajszego groźnego wypadku z udziałem motocyklisty w Radzyniu Podlaskim. Kierujący jednośladem z obrażeniami ciała trafił do szpitala, została od niego pobrana krew do badań.

Wczoraj na ul. Wisznickiej w Radzyniu Podlaskim doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. Policjanci ustalili wstępnie, że kierujący motocyklem marki Kawasaki, 44-letni mieszkaniec gminy Borki w wyniku niedostosowania prędkości na rondzie uderzył w znak drogowy, a następnie wywrócił się.

Jak się okazało, w trakcie policyjnych czynności, kierujący jednośladem znajdował się pod działaniem alkoholu oraz posiada aktualny zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Co więcej motocykl nie posiadał obowiązkowego ubezpieczenia OC, a umieszczona na nim tablica rejestracyjna pochodziła od motocykla innej marki.

Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Tam została od niego pobrana krew do badań w celu ustalenia dokładnej zawartości alkoholu w organizmie. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia drogowego.

(fot. Policja Radzyń Podlaski)

22 komentarze

 1. To teraz dostanie drugi zakaz i znów będzie miał go w d….. XD

 2. Dobrze ze sie rozbił. Jednego pijaka mniej. Przynajmniej do czasu naprawy tego motóra.

 3. Polski Związek Kołnierzy Wymiętych

  Jeśli nie wiesz, co to znaczy „syzyfowa praca”, to wiedz, że jest nią tyra policjanta walczącego z drogowymi menelami.

  Policja ściga, zatrzymuje, pisze wnioski o ukaranie, a wszystko to jak krew w piach, bo sędziowie i prokuratorzy nie będą przecież na serio karać za przestępstwa, które im samym en masse zdarza się popełniać.

  Co innego np. rozbój. Tutaj można walić wyroki z górnej półki, bo po co jakiś przedstawiciel wymiaru (nie)sprawiedliwości zarabiający kilkanaście czy kilkadziesiąt tysięcy PLN miałby w nocy walić kogoś w mordę, aby zabrać mu telefon wart 200 zł?

 4. Najgorszy sort bydła drogowego.
  Czy tylko samosądy pomogą? – bo na żydokomune sądowniczą nie ma co liczyć w takich przypadkach?

  • Dostał ostrzeżenie od Boga przy pomocy tego znaku. Pozwólcie mu się przekonać, co zrobi Bóg następnym razem. Bo ludzie sobie z nim nieradzą.

 5. Zanim ktokolwiek napisze to niech się zastanowimy 2 razy. Alkoholizm to choroba. Ostatnich kilka artykułów dotyczy nietrzeźwych kierowców. Trzeba położyć większy nacisk na leczenie uzależnionych i współuzależnionych członków rodziny uzależnionego. Karanie nawet 25lat pozbawienia wolności niewiele wniesie bo to choroba którą trzeba leczyć, ludzie no k$#wa.. tym ludziom trzeba pomóc znormalnieć

Kursy walut

 • USD 4.5111zł 0.02%
 • GBP 5.4497zł -0.08%
 • EUR 4.6884zł -0.23%
 • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…