Niedziela, 14 kwietnia 202414/04/2024
690 680 960
690 680 960

Uderzył land roverem w drzewo, mężczyzna został zakleszczony we wraku auta (zdjęcia)

We wtorek po południu w miejscowości Wola Sernicka doszło do poważnego wypadku drogowego. Kierowca pojazdu osobowego z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 16:30 w miejscowości Wola Sernicka w powiecie lubartowskim, na trasie pomiędzy Wolą Sernicką a Wólką Zabłocką. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy uderzył w drzewo, a kierowca został zakleszczony we wraku auta.

Na miejscu interweniowała straż pożarna z Lubartowa i Nowej Woli, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak relacjonują strażacy, na miejscu zastali pojazd osobowy, który uderzył w przydrożne drzewo, a w środku znajdował się zakleszczony mężczyzna. Strażacy za pomocą sprzętu hydraulicznego zrobili dostęp do poszkodowanego, a następnie wydobyli go z rozbitego pojazdu i przekazali zespołowi ratownictwa medycznego.

Poszkodowany mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Przez kilkadziesiąt minut w rejonie zdarzenia występowały utrudnienia w ruchu.

Uderzył land roverem w drzewo, mężczyzna został zakleszczony we wraku auta (zdjęcia)

(fot. OSP KSRG Nowa Wola)

25 komentarzy

 1. Może dla tego Pana wydało się że blacha 2mm jaka jest na masce, dach, drzwiach to ”full power armor”.

 2. snieg jest to ludzie dalej szybciej zapi…ać

 3. od razu widać, że jechał maksymalnie 20.
  kierowcy – de**la bym nie ratował, wydostać i zabrać pasażerów, a on niech się spieszy dalej…

 4. Taki ciężki samochód na boku się położył? To jaka musiała być prędkość? Ech… młoty, nie ludzie
  samochodu szkoda

 5. chyba do kasacji??? czy da się odbudować???

 6. przód zdrowy, reszta na szrot

 7. Dziś jeździłem kilka minut tylko po zaśnieżonej drodze trochę bardziej ,,terenowym,, autem, z minimalną prędkością, a i tak przy każdym hamowaniu samochód był mało przewidywalny. Współczuję kierowcy tego Land rovera, ale chyba nie zauważył że jest zima.

  • współczuć to można kierowcy Land Rovera ciężkiego życia z brakiem mózgu

   • Trzeba zwrócić uwagę na to jakie są tam koła, to jakiś smietnik a od 199zł można dostać już oponę AT kiepską to kiepska ale która daje troche lepszą przyczepność. Ludzie mają samochody 4×4 i jeżdżą na szosowych a później panika bo samochód jedzie gdzie chce to tak jak ktoś mówi że „driftuje” a nie ma szpery 100%

  • I co to był za bardziej „terenowy” samochód? Dacia Duster?

 8. a ja znow to samo- drzewa nie daja szans 1/3 smiertelnych wypadkow to zderzenie z drzewem – po co sa i czemu sluza drzewa wlasnie przy drogach? widzialem wypadki gdzie samochod wypada na …pole bo szczesliwie nie bylo drzewa- samochod poobijany do kasacji ale kierowca żyje! miejsce drzew jest w lesie na nieuzytkach wszedzie tylko nie przy drogach! znam przypadek- widziałem jak gosc zasnał i na zakrecie wpadl w… tarniny ktore rosly na zakrecie[las] i…. nic samochod podrapany wyciagnelismy go z krzakow i pojechał dalej-okolice żółkiewki

  • A drzewa służą np temu aby droga się nie zapadała.. W tamtym miejscu niestety jest taki teren, że drzewa te i ich korzenie są fundamentem dla tej drogi. Czasem zwyczajnie warto zdjąć nogę z gazu a nie winić rosnące przy drodze drzewa…

  • Pyrlan jeśli ktoś jest głupi to i tak na zakręcie wypadnie z drogi i po przejechaniu 500m uderzy w rosnące w lesie drzewo i umrze. Przeznaczenia nie oszukasz?

  • Kiedyś drzewa były pożyteczne, bo w lecie dawały cień, a w zimie wyznaczały drogę wśród śniegów. Ale to było kiedyś. Teraz, zamiast drzew, przy drogach powinny rosnąć żywopłoty. Podany przez Ciebie przykład z samochodem w tarninie znakomicie to potwierdza.

   • Przydrożne drzewa i teraz są pożyteczne – ty wiesz jak ciężko wyciągnąć autko tkwiące w rozmiękłej ziemi na środku zaoranego pola ???
    W opisanym przypadku to nawet dobrze, że drzewo zakleszczyło faceta w autku, policja nie musiała go szukać po okolicy, a on nie musiałby kłamać i na kolanach przysięgać, że to nie on prowadził…

 9. Niech się cieszy że żyje i wyszedł z tej pomiętej konserwy

 10. Ekspert za ekspertem… Komentarze wystawione wyłącznie przez trzon profesjonalistów. Polecam, wszyscy do Smoleńska. Też w komentarzach błyskawicznie wyjaśnicie przyczyny katastrofy.

Z kraju