Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Uciekał na motocyklu przed policjantami, miał przy sobie amfetaminę

28-letni mężczyzna, jadąc motocyklem typu cross w terenie zabudowanym, przekroczył dozwoloną prędkość i osiągnął ponad 130 km/h. Pomimo znaków dawanych przez policjantów do zatrzymania się do kontroli drogowej, kontynuował swoją ucieczkę. Po zatrzymaniu okazało się, że mężczyzna posiadał przy sobie narkotyki.

W minioną środę policjanci z Opola Lubelskiego, podczas patrolowania ulic miasta, zauważyli kierowcę motocykla typu cross, który poruszał się z nadmierną prędkością.

Po dokonaniu pomiaru, okazało się, że przekroczył on dozwoloną prędkość o 80 km/h, osiągając 130 km/h. Mimo wydawanych sygnałów świetlnych i dźwiękowych, mężczyzna nie zatrzymał się i kontynuował ucieczkę. Po pościgu udało się go zatrzymać, a mundurowi znaleźli przy nim woreczek strunowy z substancją, która po zbadaniu okazała się amfetaminą.

Okazało się również, że mężczyzna posiadał środki odurzające w swoim miejscu zamieszkania. Wkrótce odpowie on zarówno za niezatrzymanie się na polecenie funkcjonariuszy do kontroli drogowej, jak i za posiadanie środków odurzających.

(fot. pixabay.com\ilustracyjne)

3 komentarze

  1. Na crosie dał się złapać ?
    Łajza jakaś.

  2. ***** ćpunów po

  3. Jak był naćpany ,to jak miał uciec,nie wiem jak działają narkotyki i nie chce wiedzieć t ale pewnie jak zażył,to go może usypialy,dobrze że nikogo nie zabił

Z kraju